HRA ZDARMA – Rocket League

Zdarma hra na PlayStation Rocket League

Rocket League - ZDARMA  brzy na PlayStation Store !

Vypadá to, že to bylo právě včera, kdy hra pro PlayStation Rocket League odstartovala na PlayStation jako titul PlayStation Plus. Vývojáři byli ohromeni láskou (a počtem hráčů), kteří začlu tuto PlayStation hru začali hrát a hráli tento high-oktanový hybrid jízdy a fotbalu. Nyní, o pět let později,  my hráči konzolových her jsme připraveni zahájit další kapitolu hry Rocket League. Všechno to začíná, když bude letos v létě hra na PlayStation Rocket League ZDARMA !

Rocket League si budete moci stáhnout a užít si letos v létě po největší aktualizaci této hry. V této aktualizaci hry Rocket League bude přepracováno menu, aby se usnadnila navigace, a hlavní funkce hry získají klíčová vylepšení, jako jsou turnaje a výzvy. Sledujte další informace o těchto aktualizacích funkcí, protože je toho hodně co prozradit!Ať už hrajete na PlayStationu Rocket League od prvního dne, nebo jste si ji pořídily letos, nebudete se muset obávat ztráty inventáře. Vaše položky vás budou následovat po bezplatné aktualizaci. Navíc každý, kdo hrál Rocket League online před zahájením hry zdarma, bude odměněn statusem Legacy, který zahrnuje:

  • Všechny balíčky DLC značky Rocket League vydané před hraním zdarma ke hře
  • "Est. 20XX ”titul, který zobrazuje první rok, kdy jste hráli Rocket League
  • 200+ Běžné položky upgradovány na kvalitu „Starší“
  • Golden Cosmos Boost
  • Dieci-Oro Kola
  • Hunter Player Banner

Kromě toho, pokud jste hráli online před dnešním oznámením, obdržíte také Faded Cosmos Boost. Legacy odměny budou uděleny, jakmile bude verze hry pro hraní spuštěna později v létě.

Na PlayStation to bylo úžasných pět let a my se chystáme dalších pět a více! Nemůžeme se dočkat, až představíme Rocket League zcela novému publiku. Nezapomeňte navštívit RocketLeague.com a sledovat nás na Facebooku pro všechny novinky, jak se blížíme k Rocket League zdarma hry na PS!
MÁTE ZÁJEM PUBLIKOVAT SVÉ YOUTUBE VIDEA V NAŠEM PLAYSTATION MAGAZÍNU ? NAPIŠTE NA INFO@PLAYSTATION.CZ


Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *