Call of Duty®: Warzone – sezóna 5

all of Duty - Warzone sezóna 5

 

 

Call of Duty®: Warzone - Co je nového v sezóně 5

NOVÉ CÍLE VE WARZONE ™ A ČTYŘI BOJOVĚ BOHATÉ MAPY PRO VÍCE HRÁČŮ SEZÓNA 5  MODERN WARFARE®

Call of Duty®: Warzone Sezona 5, když se chaos prohlubuje ve Verdansku a spojenecké příměří se blíží ke zlomovému bodu, do konfliktu Call Of Duty - Modern Warfare sestupuje nová síla. Shadow Company dělá výbušně nezapomenutelný vstup do světa  Modern Warfare , stylově vpadá, aby učinil prohlášení a podpořil Allegiance, navzdory tomu, že fire team vypadá zdánlivě nezávisle na základě svých vlastních pravidel.
 

Vítejte v sezóně 5 - Call of Duty: Modern Warfare

Vývojáři společnosti pro výrobu her Infinity Ward tuto aktualizaci Call of Duty®: Warzone Sezona 5 hromadí, protože  mapa Warzone rozšíří svůj hrací prostor díky otevření stadionu veprostřed mapy, interiéru vlakové stanice a kolosálnímu, nepřetržitě se pohybujícímu nákladnímu vlaku, aby si nárokovala jako svou mobilní základnu operací! Ale to není vše - při startu zažijte čtyři nové mapy pro více hráčů ve verzi multiplayer: nový zážitek z přízemní války, dva mapy 6v6 a mapu Gunfight připravenou pro frenetický boj.

Samozřejmě je tato masa nového obsahu zálohována novými herními režimy pro multiplayer i  Warzone , stejně jako robustním systémem Battle Pass včetně množství obsahu, který můžete získat zdarma.

Call of Duty warzone nové mapy
Zde je přehled některých nových režimů, map a dalších funkcí, které mohou hráči nejen PlayStationu ve hře Call of Duty očekávat, že uvidí tuto sezónu:

Stadionu ve Warzone bude rozbita skleněná střecha

Jak jste si možná již dovtípily, Národní aréna v Akropoli (stadion AKA Verdansk) přijímá velké množství nových návštěvníků, když společnost Shadow Company oznámila svou přítomnost ve výbušném vstupu na střechu. Je čas přehodnotit svou strategii a kapek přehodnotit své plány kolem této masivní superstruktury, doplněné hřištěm obklopeným řadami sezení, další podzemní parkovací strukturou, haly koncesního stánku a dalšími několika vnitřními haly a přístupem na pole, které můžete zajistit a soutěžit o kontrolu.

Warzone stadion

Warzone Vlakové nádraží

Call of Duty®: Warzone Sezona 5 - Stadion není jediným rozsáhlým místem který získá přístup do interiéru. Zdobené a impozantní vlakové nádraží ve Verdansku je také zpřístupněné hráčům Call of Duty v sezóně 5. Budovy stanic mají řadu vnitřních míst k prozkoumání, vše spojené s hlavním sálem a nástupišti. To výrazně mění celkový vzhled, pocit a taktický výhled v této oblasti mapy Warzone a kolem ní.
Vlak ve WarZone CALL OF DUTY

Nákladní vlak: Na trati pro epický boj v Call Of Duty WarZone

Hulking nákladní vlak je na cestě zničení, a je jen na vás a vašich spoluhráčích bojovníku Call of Duty, aby toto lokomotivní monstrum bylo využito k vaší taktické výhodě! Vlak projíždí jednou z hlavních tepenných železničních tratí, která obepíná ve velké smyčce jihozápadní část Verdanska. Může to být zdroj ochrany, epicentrum přestřelek a dokonce může nabídnout výjimečný potenciál zastavení šíření, pokud váš tým požaduje vlak pro sebe, a hlídá jej dalšími vozidly a těžkými zbraněmi. Vítejte v Call of Duty®: Warzone Sezona 5

Zipline: nové vstupy na budovy WARZONE

Potřebujete sundat problematického odstřelovače? Během minulých navigací v interiérech budov s více podlažími (obvykle se nacházejí v centru Tavorské čtvrti), možná jste se upnuli na svislou linii zipu uvnitř šachty výtahu, abyste získali rychlejší přístup k horní části struktury. Nyní můžete očekávat další a strategicky rozmístěné vnější přístupy na střechy budov po celém Verdansku. Ty budou primárně připevněny k exteriéru vyšších budov, což vám umožní získat taktickou a výškovou výhodu z jiného úhlu as větším spěchem než kdykoli předtím.
Režimy, změny zbraní a další aktualizace Warzone

Nové režimy, změny zbraní a další aktualizace  Warzone 

Mini Royale:  Kondenzuje nejbláznivější části hlavního režimu Battle Royale do rychlejších kousků chaotického a téměř konstantního boje. Mini Royale snižuje počet operátorů odeslaných do Verdanska, ale urychluje BR zážitek: Existuje pouze prvních a posledních pět minut normální hry BR, což znamená, že rychlé nasazení, neustálý pohyb a strategie zabíjení jsou připraveny k získání vítězství, která jsou krátká a sladký.

Střídání zbraní:  Zbraně, které objevíte, ležící na zemi nebo v zásobovacích bednách, byly pečlivě aktualizovány, aby pro váš tým mohly poskytnout novou taktiku před načtením Drop Drop. Očekávejte osm běžných, 13 neobvyklých, 15 vzácných, 19 epických a 25 legendárních variant, které najdete ve Verdansku.

Wartracks:  Během vaší plavby přes Verdansk s Wartracks se můžete vydat na pár sladkých MW melodií, které jsou k dispozici v Battle Pass. Získejte tři jedinečné písně včetně pulzního bušení „Sepulcher“, které zesiluje váš zážitek z  Warzone  . V nabídce Přizpůsobení vozidla (například Battle Horns) vybavte jednu stopu určitému vozidlu a poté, co nastoupíte, se hudba objeví. Celý váš tým může poslouchat rytmus během jízdy a nechat vás, aby vás píseň dovedla k vašemu primárnímu cíli - přežití. Všechny tři skladby jsou okamžitě odemčeny, když si zakoupíte Battle Pass. 

Rozšířený víkend s přístupem pro multiplayer hru zdarma:

Hráči hry Warzone,  kteří mohou hrát zdarma, mohou zažít  hru  Multiplayer Modern Warfare  Multiplayer v pátek 7. srpna v 10:00 PT do středy 12. srpna v 10:00 PT. Bitva napříč pěti mapami pro více hráčů včetně Suldal Harbour a Petrov Oil Rig, které jsou v této sezóně nové. Seznamem skladeb bude jáma s mapou mosh, která bude obsahovat kombinaci režimů deathmatch a režimů objektivu, což dává příležitost pro různé střetnutí a taktické hraní každého zápasu.
Call Of Duty Modern Warfare: Nové bezplatné mapy, režimy a další

Čtyři bezplatné mapy pro více hráčů v nových prostředích

Pokud vlastníte plnou verzi  Modern Warfare , upravili jsme odpovídajícím způsobem obsah mapy; očekávat, že v sezóně pět zahraje čtyři nové mapy. To vše je připraveno poskytnout zbrusu nové destinace a vyzkoušet své dovednosti ve všech hlavních režimech od Gunfightu po Ground War:

Livestock - Gunfight

Nenechte se oklamat tímto bukálním pastoračním farmářským prostředím: Toto je prostředí pro některé z nejrychlejších a nejasně frenetických bitev Gunfight, jaké byly v  moderní válce !

Venkovský komplex umístěný kolem centrální struktury stodoly. Provozovatelé mohou používat jako seno balíky sena a zemědělské vybavení roztroušené po mapě. Klamně jednoduché rozvržení, objevíte plástev bočních cest, které vás zavedou do stodoly a kolem ní, určené primárně pro rychlý boj v blízkém čtvrtletí.


Máte rádi a zajímá vás herní serie CALL OF DUTY máme pro vás přehled vydaných her pro PlayStation a srovnání jejich cen. zde


Petrov Oil Rig - Multiplayer

Připravte se na velké 6v6 dělové bitvy na palubě rozlehlé, operační ropné rampě v chladných vodách klasifikovaného oceánského umístění daleko od obvyklých  míst moderní války  . Nedávno opuštěný kvůli pokračujícím nepřátelským silám mezi koaličními a aliančními silami, je plošina obklopena hlubokou kalnou vodou, nákladními loděmi, dokovanou ponorkou, dalšími ropnými plošinami a vzdálenými ledovci.

Tato nová mapa je rozdělena do pěti různých sekcí, přičemž hráči začínají na opačných koncích plošiny; buď na shromažďovací stanici záchranných člunů, nebo na přistávací ploše vrtulníku. Mezi další oblasti, které je třeba prozkoumat, patří centrální most, vnitřní kavárna, skladování oleje a samotná vrtná souprava.

Očekávejte, že se zapojíte do boje na střední vzdálenost, s několika delšími přímkami, které dávají střelci nebo odstřelovací pušky potenciální příležitosti ke hře proti jejich CQB a protějškům na střední vzdálenost.
Suldal Harbour - Multiplayer Call of Duty®: Warzone Sezona 5

Dlouhodobí veteráni nebo fanoušci map rozpoznají tuto mapu z prvních zážitků z multiplayerů, které kdy franšíza získala, zatímco ostatní budou do této klasické mapy představeni poprvé zde v sezóně pět. Tato středně velká mapa 6v6 pro více hráčů se nachází v přístavu na Středním východě. Provozovatelé se prolínají řadou přístavních struktur a scenérií, včetně oblastí zasílání, rybích trhů a administrativních budov poražených počasím. Tento přístav se nachází ve velkém přístavním městě, které se může pochlubit středověkým hradem posazeným na vzdáleném útesu, ale na prohlídku je málo času.

Vstupte do interiérů budovy v přístavu, pokud se pokoušíte bránit nebo bránit objektiv, ale nenechte se ujmout stráž ignorováním vašich rohů. Hlavní tok mapy je dán násilím, které vypuklo v škrtících bodech mezi oblastmi lodní dopravy a místy rybího trhu.

To znamená, že ti operátoři, kteří do přístavu přinesou brokovnice, SMG nebo útočné pušky, budou mít snadnější čas obkličovat své soupeře, přičemž delší střelecké zbraně jsou výhodnější v několika klíčových oblastech kolem mapy. Potřebujete držet jeden z těch těsných škrtících bodů a zabránit nepřáteli v dosažení jejich cíle? Možná budete chtít zabalit pušku s dlouhým doletem - útok, odstřelovač nebo střelec - s volitelným rozšířeným zásobníkem nebo LMG.

Mezinárodní letiště Verdansk - Ground War

Pro ty, kteří dávají přednost velkému boji, připravte se na mezinárodní letiště ve Verdansku v úplně novém světle. Tato mapa přízemní války, dříve přijímající přílety do  Warzone , se koná na letišti a v okolí letiště. Zóna zahrnuje interiér letiště, parkovací garáž, sousední bytový komplex a vchod do metra, stejně jako hangáry podél východního okraje mapy.

Bez ohledu na váš styl hry je zde místo, kde můžete získat taktickou výhodu: Pokud dáváte přednost běhu a střelbě nebo bojům v blízkých čtvrtích, prozkoumejte a bojujte napříč samotným letištěm, od mezipatra s více podlažími až po chodby údržby a kolotoč pro nárokování zavazadel. Nebo zamířit do garáže parkoviště a zaujmout zvýšenou nebo skrytou polohu v troskách vyhořelého vozidla. Zvažte útočiště uvnitř jednoho z hlavních interiérů budovy a jděte do práce.
Upřednostňujete stříhání na dlouhé vzdálenosti? Poté zůstaňte na střechách, zejména v činžovních domech bytového komplexu. Očekávejte také, že vznikající okamžiky jednotek a střelných zbraní budou vytvořeny v mnoha vnějších prostorech a mezi záchytnými body; amplifikováno, jakmile vy nebo váš tým využijete nabízené tanky a APC.

Ještě více volného obsahu v Call of Duty®: Warzone Sezóna 5: režimy a mise pro více hráčů

Sezóna pět je také nastavena na poskytování nových herních režimů, jakož i seznamů skladeb, mosh jam a dalších doplňkových aktualizací během sezóny. Očekávaný obsah zahrnuje:

Bare Bones:  Jste připraveni se soustředit na čistý, neredukovaný boj? Pak vyzkoušejte Bare Bones; rotace TDM, dominance, HQ, Hardpoint a Kill Potvrzeno stejnými pravidly jako předtím, i když s jedním důležitým rozlišením: Nejsou žádné Killstreaks, žádné Field Upgrades a žádné výhody.

Search and Destroy Double Down:  Tato varianta herního režimu obsahuje prvky z klasického vyhledávání a ničení; kde jeden tým musí zasadit demoliční poplatek na nepřátelskou zbraň cache. Kromě této doby jsou sázky vyšší, jak je měřítko větší; toto je 12v12, ne obvyklý 6v6. Očekávejte taktiku a chaos!

Sezóna pět misí a výzev:  Ať už hrajete Multiplayer nebo  Warzone , karta Výzvy vám umožní snadno přizpůsobit váš postup prostřednictvím sezonních pozic, ať už se zaměřujete na denní, týdenní nebo misijní výzvy. Toužíte po ještě větší výzvě k masivním odměnám? Více než tucet mistrovských výzev bylo přidáno napříč Warzone a Multiplayer pouze pro ty elitní hráče. Kromě toho nezapomeňte navštívit kasárny a zkontrolovat svou novou sekci Rank Progression, kde najdete všechny stuhy a výzvy důstojníků Season 5. Zaměřte se na maximalizaci svých důstojnických hodností a získejte jedinečný plán zbraní.
Battle Pass System ( Modern Warfare  včetně  Warzone ) Obsah

Jste připraveni přijmout dvě bezplatné zbraně a další bezplatný obsah?

Sezóna Five Battle Pass umožňuje získat dvě nové zbraně: ISO SMG (Úroveň 15) a útočná puška AN-94 (Úroveň 31), kterou mohou všichni hráči v  moderní válce  včetně  Warzone  vydělávat zdarma, jen za hraní hry .

Kromě toho mohou hráči získávat další obsah, včetně emblémů, samolepek, volacích karet, kouzel, kůže vozidla, kompasových hodinek, dalších  Call of Duty  Points a nemluvě o řadě bezplatných plánů, jedné LMG, odstřelovací pušce, střelecké pušce a útočný puškový plán.

Všechny tyto položky mají přes 20 úrovní volného obsahu, které lze získat v systému Battle Pass pouhým hraním.

NOVÉ ZBRANĚ CALL OF DUTY MODERN WARFARE

Hráči si mohou vydělat nové zbraně, které využijí v průběhu páté sezóny. Dva jsou v systému Battle Pass zdarma pro všechny hráče.

ISO SMG (Free Battle Pass)

Precizně vytvořený 9mm pomocný kulomet s rychlou palbou. Lehký, spolehlivý a kompaktní, je navržen pro ovládání bojiště v blízkém dosahu.

AN-94 AR (Free Battle Pass System Weapon)

Špičková ruská útočná puška o velikosti 5,45 x 39 mm s jedinečným rysem hyperburst: Po úvodním výstřelu plně automatického volejbalu následuje okamžité druhé kolo, než ucítíte výrazný zpětný ráz. Tím se vytvoří pevně seskupená skupina záběrů se zvýšeným potenciálem poškození. Mechanismus je poháněn zásobníkem se špičkami a pístový přijímač pomáhá řídit zpětný ráz.

Vyrovnejte všechny tyto nové zbraně a najděte nejlepší vlastní konfigurace pro střetnutí v multiplayeri nebo  Warzone  v Gunsmithu.

Robustní kolekce obsahu při nákupu Battle Pass

Když si zakoupíte Season Five Battle Pass, můžete odemknout až 100 úrovní výjimečného nového obsahu, včetně až 1 300 bodů COD (dost na zakoupení Battle Pass příští sezóny) a okamžité odemknutí - Lerch, vůdce společnosti Shadow Company . Pokrok v bitevním průkazu, který vám umožní získat Operátorské skiny, plány a další.

Okamžité odemknutí Battle Pass: 

Nový operátor: Lerch, Shadow Company (Úroveň 0):  Lerchův počáteční vzhled - kůže operátora „Behemoth“ - se stává stále taktičtější s variantami „Gargantua“ a „Colossus“ získanými dokončením své Operátorské mise. Lerch je vůdce Shadow Company a bývalý člen MARSOC, který obdržel všeobecné propuštění za čestných podmínek. Sotva. Prosperuje v soukromém sektoru, kde působí podle vlastních podmínek.

Wartracks (Úroveň 0):  Získejte trojici písní, abyste si při projíždění Verdanskem mohli poslechnout různé hudby moderní války. Skladby obsahují „Sepulcher“, zvukový útok bombastického kovu, který byl dříve slyšet z juggernautského obleku.

Rodion Operator Skin and Mission (Úroveň 0):  Rodion také ukazuje své spojenectví se společností Shadow Company s kůží a misí „Archangel“.

XP Boost (Úroveň 0):  Získejte více XP za své úsilí s tímto 10% XP posílením, které trvá po celou sezónu.

Přednosti vozidel Battle Pass:  Očekávejte temný a ubohý pohled na mnoho položek Battle Pass v souladu s příchodem společnosti Shadow Company. Patří k nim různé kožené obaly vozidel, jako je „Tarrasch“ (ATV) a „Siege Tower“ (nákladní auto). Pokračujte ve své matné černé kolekci vozidel s kůží „Night Ranger“ (SUV). Podívejte se na všechny vzhledy vozidel v systému Battle Pass a vybavte je v nabídce Přizpůsobení vozidla.

Přednosti kůže operátora Battle Pass:  Stejně jako vyvíjející se kůže Lerche a Rodionův „archandělský“ výstroj, můžete při postupování pomocí Battle Pass očekávat řadu dalších vzhledů (s přidruženými misemi operátora). K dispozici je kůže „Safeguard“ vydry, kůže „Lynx“ Domino, kůže Joint Task Force Mil-Sim, kůže „Honcho“ Yegor, kůže „Pursuit Special“, Wyatt, kůže „Chill Pill“, kůže Syd, „Jackdaw“, kůže Talon a "Cut and Run" kůže pro Iskru. A konečně, pokud chcete porazit nepřítele divokým útokem z černošského zobáku útoku Ravena, nezapomeňte vybavit finišer „Nevermore“!

Přednosti zbraně Battle Pass Blueprint Weapon Highlights:  Stejně jako dříve uvedené bezplatné zbraně Blueprint, můžete v rámci Battle Pass vydělat mnohem více dalších plánů. Patří mezi ně nový plán na blízko, tři pistole, dvě brokovnice, tři SMG, dvě útočné pušky, tři LMG a odstřelovací puška.

Battle Pass Tier 100:  Konečnou odměnou za Battle Five Season Season je „Rook“ kůže pro Roze, stejně jako kůže „Veil“ a další. Střílejte na „The Might společnosti“; negativní sledovací kola pro Assault Rifle Lima, která naplní vaše nepřátele strachem i projektily!
Vyberte si cestu Battle Pass Path zakoupením jedné ze dvou variant:

Battle Pass:  Zakupte Battle Pass za 1 000 CP a získáte přístup k odemknutí nového operátora Lerch, až 100 úrovní obsahu, a vydělejte až 1 300 CP (dost pro další sezónu Battle Pass a některé) zpět hraním hra. Vydejte se na kartu Battle Pass na začátku sezóny Five a podívejte se na veškeré zboží, které je možné v této sezóně odemknout v systému Battle Pass.

Battle Pass Bundle:  Kupte si Battle Pass Bundle za 2 400 CP, který poskytuje přístup k odemknutí všech 100 úrovní a dává vám 20 okamžitě aktivovaných přeskočení úrovní; úspora 40% oproti nákupu Battle Pass a 20 úrovní přeskočení jednotlivě.

Battle Pass a Battle Pass Bundle si můžete zakoupit kdykoli během sezóny. Pokud si zakoupíte balíček Battle Pass později, odmění to hráče za jejich předchozí postupný stupeň, okamžitě odemknete předměty, které byly za uzamčenými úrovněmi, a posílíte jim o 20 dalších úrovní v systému Battle Pass.

Noví operátoři a další v obchodě COD

Spolu s odhalenými skvrnami operátora, plány zbraní a dalším obsahem můžete získat ještě více obsahu v obchodě po celou sezónu.

Podrobnosti o dvou nových operátorech, kteří v sezóně 5 přestoupili:

Velikan (Allegiance / Shadow Company) -  stín stínu. Příběhy o jeho vykořisťováních se odepisují v nejlepším případě jako pohádky a v nejhorším případě hrubé přehánění. Ti, kdo ho znají, o něm nikdy nemluví špatně. Ať už je to kvůli strachu nebo úctě, nikdo neví.

Morte (Koalice / Warcom) -  Zkušený tracker, který miluje Starý západ a důrazně dodržuje svá vlastní pravidla ohledně správného a špatného. Sloužil s legendárním výsadkovým plukem plukovníka Moschin v Itálii, než byl vybrán do Warcomu.

Později v této sezóně vyhledejte balíčky Velikan a Morte v obchodě.

Nezapomeňte, že zakoupením nebo vyděláním nové kůže odemknete Operátora, pokud již není součástí vašich koaličních nebo aliančních sil. Rozšiřte svoji armádu a získejte nový vzhled v obchodě a během celé sezóny.
Obsah moderních válečných bezplatných misí

Získejte ještě více XP v sezonních testech

Strávit tyto zkušební lístky a vyzkoušet své dovednosti ve zkušebních postupech: Samostatné zkušenosti, které zdokonalovaly vaše různé talenty související s válkou a nabízejí XP pro vaše úsilí. Očekávejte během této sezóny osm nových zkoušek:

1. Gun Gun (Hideout and Trench):  Udělejte si cestu co nejrychleji, vyčistěte všechny nepřátelské cíle a vyhněte se civilním obětem.

2. Marksman Challenge (Grazna Raid):  Zapojte vlny dálkových cílů a porazte hodiny. Zmeškané výstřely vypálí čas.

3. Risky Parkour (Hackney Yard):  Projděte se každým kontrolním bodem a dokončete kurz co nejrychleji. Dejte si pozor na těžký toxický plyn na nízkém terénu.

4. Risky Parkour (Suldal Harbour):  Sbírejte všechny Dogtagy, abyste kurz co nejrychleji dokončili. Dejte si pozor na těžký toxický plyn na nízkém terénu.

5. Quad Race (Euphrates Bridge):  Závod ATV na cílovou čáru pro nejrychlejší možný čas.

6. Price's Alley (Guncourse):  Procvičte si své házení pomocí smrtícího vybavení a dosáhněte co nejvíce cílů, než vyprší čas.

7. Střelnice (hospodářská zvířata):  Vyhledejte a vystřelte všechny cíle v oblasti co nejrychleji při zachování munice.

8. Za nepřátelskými liniemi (pila Hovec):  Živé cvičení ohněm. Najděte a eliminujte všechny nepřátelské jednotky v AO co nejrychleji.

 

Sezóna 5: Velikost souboru a pokyny ke stažení

Majitelé plné verze Modern Warfare a free-to-play Warzone budou mít pokles celkové stopy na konzoli.

Vezměte prosím na vědomí, že aktualizace Season 5 bude mít velikost stahování přibližně 34–54 GB pro majitele plné verze  Modern Warfare  a volně přehrávatelných  Warzone,  kteří jsou aktuální s nejnovější aktualizací.

PlayStation 4:  33,9 GB

Xbox One:  49,8 GB

PC:  54,2 GB (majitelé Modern Warfare) a 47,4 GB (pouze majitelé Warzone)

Jakmile bude nová sezóna obsahu integrována do vaší hry a za předpokladu, že máte aktualizaci před instalací Season 5,  bude mít Modern Warfare pokles celkové stopy na konzoli.

Připomínka, hráči konzoly si mohou také vybrat odinstalaci / odebrání dalších datových balíčků, pokud již nejsou potřeba pro menší celkovou velikost souboru. Jak odebrat: zde (snad brzy na PlayStation 5 magazínu)

Je čas upgradovat na plný zážitek ze hry Call of Duty

Stále čekáte, až se dostanete do plné verze  Modern Warfare ? Pak získejte  Modern Warfare  Battle Pass Edition a zažijte vše od napínavé kampaně, sady map pro více hráčů, až po celou řadu zvláštních operací určených k otestování vaší schopnosti a pokračování v vyprávění prostřednictvím náročných týmových zkušeností.

Digitální edice Battle Pass obsahuje následující:

· Plná   hra Modern Modern Warfare

· 3 000 CP - dost na balík Five Pass Battle Bundle a další

· Battle Pass systém s více než 20 volnými odblokovatelnými úrovněmi *
· Bojový nůž s vlastní kůží

· XRK Weapons Pack

Navštivte stránku CallofDuty.com, vyberte  Modern Warfare  Battle Pass Edition, svou preferovanou platformu a region a získejte hru. Stahováním zahájíte přehrávání.

Získejte uzamčení a načtení a připravte se na kavalérii nového obsahu dostupného jako součást Call of Duty®: Warzone Sezóna 5.

 


MÁTE ZÁJEM PUBLIKOVAT SVÉ YOUTUBE VIDEA V NAŠEM PLAYSTATION MAGAZÍNU ? NAPIŠTE NA INFO@PLAYSTATION.CZ

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *