NOVINKA – Predator: Hunting Grounds – Prodej

Predator: Hunting grouns – multiplayerová hra na PlayStation

Hra Predator: Hunting Grounds právě v prodeji pro konzole PlayStation. Nová multiplayerová hra která vás naprosto pohltí. Jeden z neobávanějších filmových mimozemských lovců začíná lovit na konzoli PlayStation 4.

Zachovej si chladnou hlavu, lov začíná…
PS 4 hra Predator: Hunting Grounds je pohlcující asymetrická střílečka zasazená do džunglí Jižní Ameriky, kde Predátor stopuje tu nejnebezpečnější kořist.

Hraj jako člen elitního Fireteamu a plň paramilitární operace, než tě najde Predátor. Nebo si zahraj za Predátora a lov tu nejcennější kořist, vybírej si ze sady smrtících mimozemských technologií a sbírej jednu trofej za druhou. Více zajímavých informací o této hře nalezneta v naší herní recenzi na beta verzi zde součástí jsou gameplay videa.
 

Pravě v prodeji na PlayStation store, JRC i jinde

Ve hře za Predátor: Hunting Grounds za predátora máte na výběr ze tří povolání predátor průzkumník, predátor lovec, predátor bersekr. Zabijte své cíle, sbírejte trofeje a pak si je vystavujte jako upomínky na každý lov. Nenech svou kořist uniknout. Neúspěch nepřipadá v úvahu.

Video trailer k PlayStation hře:

Jako mimozemská bytost má Predátor k dispozici velici zajímavé smrtící zbraně :

 

Hraní a vojáky ve hře Predator: Hunting grounds

Hra Predator: Hunting grounds v plné verzi pro PlayStation vyšla 24. 4. 2020, kdy základní verze stojí 999,- Kč. (Můžete využít srovnávač cen her na PS zde)

Zda-li se vám koupě vyplatí, nechám jednoznačně na vás. Pevně věřím, že si tento titul své fanoušky najde a dozajista strávíte spoustu pohodových večerů se svými známými ve snahách přežít, a nebo budete zcela sám způsobovat nekontrolované záchvaty vzteku jiným hráčům.

 


MÁTE ZÁJEM PUBLIKOVAT SVÉ YOUTUBE VIDEA V NAŠEM PLAYSTATION MAGAZÍNU ? NAPIŠTE NA INFO@PLAYSTATION.CZ

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *