Březen hry zdarma od PlayStation Plus

Hry zdarma Březen PlayStation Plus

Březnové PS plus hry zdarma

herní RPG akce, zajímavé hádanky, napínavé sci-fi přežití a boj PS VR

Březen hry ZDARMA na PS Plus. Vraťte se k jedné z nejznámějších her na PlayStation přepracovaných pro PS4 a zažijte skutečně jedinečný logický zážitek pro PS5, protože Final Fantasy VII Remake a Maquette bude v měsíci Březnu 2021 ZDARMA ke službě PlayStation Plus. Vedle těchto titulů se v březnu také spustí intenzivní sci-fi survival akce Remnant: From the Ashes a PS VR střílečka Farpoint.

Podívejme se blíže na tyto PS hry zdarma.

Final Fantasy VII Remake PS4

Moderní přepracování ikonického RPG hry Square Enix se může pochlubit nezapomenutelnými postavami, ohromujícím příběhem a epickými bitvami. Vraťte se do města Midgar jako Cloud Strife, bývalý člen elitní jednotky Shinra SOLDIER, který se nyní stal žoldákem, poskytuje pomoc odbojové skupině Avalanche. Cloud a jeho kamarádi, kteří původně podnikli odvážné útoky na Shinru, aby se bránili proti jejím machinacím ohrožujícím planetu, si neuvědomují epické důsledky, které je čekají.

Příběh této první samostatné hry v projektu Final Fantasy VII Remake pokrývá únik strany z Midgar a jde hlouběji do událostí, které se v Midgaru odehrávají, než klasický originál.

Upozorňujeme, že verze hry Final Fantasy VII Remake pro systém PS4 dostupná pro členy PlayStation Plus není způsobilá pro upgrade na digitální verzi systému PS5.

Remnant: From the Ashes (PlayStation 4)

V této akční PlayStation střílečce pro přežití z pohledu třetí osoby pro Březen hry, hrajte jako jeden z posledních zbytků lidstva. Pokoušejí dobýt svět zaplavený obludnými interdimenzionálními útočníky. Vydejte se do dynamicky generovaných světů samostatně nebo až s dalšími dvěma přeživšími *, prohledávejte zásoby a upravujte své vybavení, abyste zvýšili své šance na přežití při řešení více než 100 smrtelných druhů nepřátel a bojovali s epickými šéfy.

Březen hry zdarma pro PlayStation 5 - Maquette

Vše, co je malé, je současně obrovské v této zajímavé hlavolam hry pro PlayStation 5 z pohledu první osoby navržené kolem rekurzivní simulace ve stylu Escher. Díky debutu na PlayStation 5 v rámci sestavy her zdarma služby PlayStation Plus pro měsíc Březen vás Maquette postaví do středu světa, jehož pravidla se od našich velmi liší. Řešení hlavolamů vyžadují, abyste svět rekurzivně otočili - při manipulaci s krajinou diorámy se tyto změny projeví ve verzi v životní velikosti, která vás obklopuje. Pokud se necháte zmást hádankou, můžete vyvolat herní nápovědu PS5, kde vám pomohou vyřešit Maquetteiny nejtvrdší hlavolamy.

Poslední šance stáhnout si Únorové zdarma tituly 2021 PlayStation Plus

Nezapomeňte, že do pátku 5. Března můžete do své herní PlayStation knihovny přidat Únorové hers zdarma PlayStation Plus.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *