Marvel’s Avangers – Hawkeye přichází 18. března

Hawkeye Marvel's Avengers PlayStation 4

Marvel's Avengers postava Hawkeye přichází 18. března

Vítejte zpět, věřící v Marvel´s Avangers game! Rok 2020 je za námi a jsme nadšeni, že zahájíme nový rok s naším nejnovějším hrdinou pro hru na PlayStation 4 a PlayStation 5 Marvel´s Avangers, Clintem Bartonem neboli Hawkeye a jeho vlastní operací: Future Imperfect! Víme, kolik členů herní komunity Marvel´s Avangers se těší na Hawkeye. Herní studio SQUARE ENIX vyslyšelo jejich volání od prvního odhalení na E3 2019. Nyní může konečně odpovědět, kde je Hawkeye!

Poprvé jsme se setkali s Clintem ve hře na PS Kate Bishop's Operation, Taking AIM, kde ho přivedla zpět na pokraj obrovského spiknutí AIM zahrnujícího manipulaci samotného času. Operace Hawkeye: Future Imperfect označuje kapitolu 2 první sezóny hry na PS Marvel´s Avangers, kde pokračujeme v ponoření do důsledků projektu Tachyon a přicházíme tváří v tvář možné budoucnosti, kde je ztracena veškerá naděje.

Clint (Hawkeye) se znovu připojí k Avengerům, aby zastavili konec světa.

Clint Barton je původní Hawkeye: bezkonkurenční střelec, mistr šermíř a pyšný rodič psa. Clint (Hawkeye Marvel's Avangers) se poprvé objevil v Tales of Suspense (1954) # 57 a jeho první sólovou komiksovou sérií byl Hawkeye (1983) # 1. Od jeho skromných hrdinských začátků v cirkusové skupině, která ho naučila zacházet s lukem a mečem, až po jeho život bojovníka se zločinem operujícího z jeho newyorského bytu, tajného agenta SHIELD a nakonec člena Mstitelé. Hawkeyeho dovednosti a oddanost spravedlnosti mu vynesly uznání, příležitost a přátelství mezi nejmocnějšími hrdiny Země. Navzdory svým působivým schopnostem a důvěře svých spoluhráčů se však potýkal s pocitem, že nemohl smysluplně přispět k superhmotnému a nadlidskému týmu Avengers.

V budoucnosti nedokonalé, příběh inspirovaný sérií Old Man Hawkeye ze série Marvel Comics a příběhem Hawkeye (2012) „Můj život jako zbraň“, vezmete Clint na nebezpečnou cestu k budoucí Zemi a vstoupíte do nového biomu známého jako Wasteland, najděte chybějícího Nicka Furyho, postavte se tváří v tvář darebákovi Maestrovi a zachraňte svět. Zmínili jsme jeho psího kamaráda Luckyho, který bude v této operaci také uveden?

Hawkeye přichází do Marvel's Avengers

Jako mentorka a blízká přítelkyně nejen ve hře Marvel´s Avangers pro PlayStation Kate Bishopová má s Clintem podobné dovednosti díky tomu, že jsou mentorem a chráněncem, ale přesto jsou to dva různí bojovníci, každý s vlastním stylem. Clintovy dovednosti v luku jsou v Marvel Universe nevídané a my jsme se inspirovali jeho Roninovým obdobím, abychom vytvořili jeho schopnosti s mečem, což z něj dělá silného hrdinu Hawkeye ve hře na PlayStation Marvel's Avangers na blízko a na dálku.

Zatímco Kate mrkne po bojišti jako záblesk nikdy nekončících úderů na více nepřátel, Clint je neochvějný lovec, který své nepřátele strhává mocnými a přesnými zásahy jeden po druhém, dokud nezůstane jediný stát. Clintova rychlá reflexní vnitřní schopnost mu umožňuje vyhnout se nepřátelským útokům a odrazit je rychlým závratným výstřelem z luku. Jeho dovednost Mrtvé oko mu umožňuje zaměřit svůj cíl na jediný cíl, čímž zvyšuje poškození a reakci žiletkovými šípy. S Ranger's Momentum můžete okamžitě zacílit na cíle a na slabých místech nula-in.

Hawkeye Marvel's Avangers zbraně a boj

Clintův arzenál na dálku z něj dělá armádu jednoho muže s mnoha různými jedinečnými typy šípů. Grapple Arrows nechají Clintu snadno projít prostředím a je také přirozeným těžkým útokem, který se namotává na nepřátele, než je sekne mečem. Mezi jeho vnitřní útoky patří Boomerang Arrows, které hledají cíle před návratem. Pomocí šipek Implosion můžete seskupit nepřátele dohromady nebo je odtáhnout od sebe. Tripwire Arrows potácejí slabší nepřátele a zatlačují větší nepřátele pomocí šíře projektilů svázaných dohromady s energií. Odražte nepřátele pomocí Rocket Arrows, které se připevňují k cílům a posílají je ve vzduchu! Šipky Pulsar se připevňují k povrchům a vytvářejí energii před explozí. Čím více se hromadí, tím větší je boom!

Hawkeye

Clint's Heroics jsou tři různé typy šípů. Jeho Assault Heroic používá šipky Nightstorm Arrows: vystřelte je do vzduchu a deštěte střely, abyste zdecimovali oblasti na bojišti. Stejně důležité je, že jeho Recovery Arrow Support Heroic vypustí nanoboty, kteří rojí blízké spojence a obnoví jejich vůli. The Hunter's Arrow Ultimate Heroic je střela vedená umělou inteligencí, která se pohybuje po bojišti a proniká přes cíle. Po upgradu vystřelte dva najednou, přidejte výbušné náboje nebo zaměřte poškození na nepřátele zaměřené na hráče. Počítejte s Hunterovým šípem, který rozpoutá letecký útok s poškozením rovným flotile šípů a potrestá nepřátele v celém boji bez ohledu na to, koho má Clint v dohledu.

PlayStation 5 Avangers

Boj zblízka jako Hawkeye ve hře Marvel's Avangers na PlayStation

A když chcete s nepřáteli bojovat nablíztko a osobně, vyndejte Clintovu smrtonosnou katanu a způsobte silné poškození zblízka. Jeho lehké útoky jsou rychlé a rozhodné zásahy do jeho nepřátel. Hawkeyeovy těžké útoky zařadily jeho plnou sílu za každou ránu a vysílal mocná lomítka, která měla před sebou narazit několik nepřátel. Hawkeye lehkými útoky ve vzduchu může kombinovat vzdušné cíle nebo těžkými útoky k rychlému sražení na nepřátele a jejich rozbití do země. Má několik mečových útoků určených k vypuštění nepřátel do vzduchu, aby s nimi mohl žonglovat, zatímco jsou zranitelní. V době, kdy se vrátí dolů, nebude návrat zpět možný.

Stejně jako Kate, i Clint (Hawkeye Marvel's Avangers) přichází se spoustou oblečení a emocí, aby se vyjádřil. Dávejte pozor na naše sociální média a podívejte se na některé z jeho kosmetiky!

 

Clint střílí do Marvel's Avengers 18. března. Podělte se s námi do komentářů o svůj úžasný obsah pro ostatní fanoušky - rádi vidíme neuvěřitelné záběry z naší komunity videohry Marvel´s Avangers. Vaše různá výkonná sestavení, vaše vzrušující reakční videa. Těšíme se, až vás tam uvidíme!

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *