We Were Here – Kooperativní hlavolam na PS4 zdarma

Hra zdarma PS 4 We Were Here

Co-op puzzle We Were Here hra na PlayStation 4 zdarma

Překvapení ZDARMA HRA NA PlayStation! Herní studio Total Mayhem Games právě vydali první hru ze série We Were Here v PlayStation Store dnes pro PS4 a po omezenou dobu je zdarma ke stažení! Zbytek série We Were Here přijde 23. února také na PlayStation 4 (a samozřejmě všechny tři hry lze hrát i na PlayStation 5)! Je to skvělá příležitost vyzkoušet si hru a zjistit, zda se vám bude líbit naše značka online řešení kooperativních hádanek v zlověstném zámku.

KE STÁHNUTÍ HRA PLAYSTATION STORE ZDE

Do čeho tedy ve hře na PS jdeš?

Pokud nevíte, hry tohoto studia jsou kooperativní dobrodružství z pohledu první osoby, kde je vaším cílem uniknout, a máte jen pár vysílaček. Vy a váš partner budete vyzváni, abyste spolupracovali na stejné vlnové délce, abyste mohli řešit hádanky a zkoumat.

Každá tato PS hra je určena pouze pro dva hráče v online kooperaci, ve které hráči převezmou roli antarktických průzkumníků. První dvě hry We Were Here and We Were Here Too vidět hráče, kteří jsou nuceni hledat úkryt oslepující sněhovou bouří, když narazí na Castle Rock - tajemný středověký hrad v pustinách Antarktidy. Po vstupu se od sebe oddělíte - můžete se svým přítelem uniknout Castle Rock?

Uvnitř Castle Rock můžete občas vidět druhého hráče z balkónu nebo na druhé straně barů, ale vaše jediná přímá interakce bude často mluvit prostřednictvím vysílačky. Zjistili jsme, že díky tomu je hra ve skutečnosti intimnější, ne méně - musíte opravdu poslouchat svého partnera, jinak nikdy neuniknete. Při prozkoumávání své části hradu popište vše svému partnerovi a vyzkoušejte, kde můžete spojit znalosti, abyste mohli spolupracovat a postupovat směrem k východu.

We Were Here - PlayStation hra zdarma

Zatímco první dvě PlayStation hry se odehrávají zcela v Castle Rock, pro naši třetí hru We Were Here Together jsme usoudili, že je čas to změnit. Proto začínáte hrát po boku svého partnera v nové oblasti základního tábora - dostatečně blízko na dotek! To znamená, že můžete zkoumat bok po boku. Dáme vám však nápovědu ... stále se budete muset rozejít, abyste vyřešili hádanky - bude to jen na základě volby! Je to útulnější úvod, než jaký jste získali v dřívějších hrách We Were Here!

Expediční základní tábor je ostrým kontrastem k dřívějším hrám We Were Here, které vás vrhnou přímo do Castle Rock. Ve hře We Were Here Together jsme opravdu chtěli rozšířit svět a umožnit hráčům prozkoumat sály Castle Rock. Základní tábor je teplý, dobře osvětlený prostor, který se otevírá do hezké antarktické scény s výhledem na nábřeží. Škoda, musíte se pustit do pátrání po zdroji nouzového volání, které vás nakonec dovede k Castle Rock. V ledových, zasněžených venkovních scénách je krása, ale postupem směrem k hradu se věci stmívají a ohrožují.

We Were Here Together hra PS 4

Zábavná hra pro dva na konzole PS

V dobách odloučení spojuje We We Here Here lidi! Je nejen možné hrát hry We Were Here na dálku, ale i pro nejlepší zážitek - což je v dnešní době Covid-19 užitečné. Téměř každá hádanka ve hře se točí kolem vás a vašeho partnera, který sdílí informace a pozorování. Možná nebudete fyzicky spolu, ale hraní her We Were Here je stále intimní zážitek! Musíte myslet společně - jak se říká, velké mysli si myslí stejně! To, jak dobře komunikujete, určí, zda uniknete ... nebo zůstanete navždy uvězněni.

Budete si muset navzájem povídat, ale vysílačky ve hře umožňují úplné ponoření - i když můžete hrát také s jakýmkoli jiným systémem hlasového chatu, který by se vám mohl líbit. To znamená, že vám velmi doporučujeme používat herní vysílačky, abyste si nastavili náladu a udělali nějakou další výzvu. Pamatujte, že vysílačky mají pouze jeden kanál, takže nemůžete odesílat a přijímat současně - takže se snažte navzájem spolu mluvit, když to začne být vzrušující. Přes!

Hra zdarma na PS 4

Zbytek herní serie dorazí 23. února…

Castle Rock není obyčejný hrad a lze zde vyprávět více než jeden příběh. Kromě pobytu v Antarktidě (jak?) Něco zjevně není v pořádku. Zatímco hledáte stopy, jak uniknout, možná objevíte narážky na minulost této zlověstné citadely.

Už jste tvrdil, vaše bezplatné kopie jsme tu byli , a dokončil ji? Chceš víc? Nebudete muset dlouho čekat! Obě pokračování hry na PlayStation 4 a PlayStation 5 budou vydána 23. února a obě budou obsahovat více hádanek a posunou příběh Castle Rocku. K dispozici bude také balíček obsahující všechny tři hry!

I když je příjemné je hrát v pořadí, každá hra We Were Here je sama o sobě úplným zážitkem. Přemýšlejte o tom jako o televizním seriálu, kde epizody jsou individuální příběhy, ale také se v dlouhodobém horizontu spojují. Stejným způsobem se můžete vrátit k prvním dvěma hrám po hraní We Were Here Together a stále objevovat nové podrobnosti o příběhu Castle Rock. Nezapomeňte, že i když si hru může nárokovat kdokoli, k hraní budete potřebovat předplatné PlayStation Plus, protože jde o online kooperativní zážitek.

Takže to je v kostce série We Were Here! Doufáme, že využijete příležitost prozkoumat Castle Rock, zatímco We Were Here je k dispozici k bezplatnému reklamaci. Možná se vám dokonce podaří uniknout… společně?

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *