Zdarma hry Únor 2021

Hry zdarma na PlayStation

Únor hry zdarma pro konzole PlayStation

Destruction AllStars, Control: Ultimate Edition a Concrete Genie

Únor hry zdarma v tomto druhém měsíci roku 2021 na vás čeká ve hrách zdarma pro PlayStation 5 a 4 dopravní chaos, nadpřirozená akce a magické džiny !

Příští měsíc je řada her zdarma ve službě PlayStation Plus o kreativitě. Oslňte davy kreativním chaosem, když běžíte, beraníte a slamujete v automobilovém souboji Destruction AllStars (pouze pro PlayStation 5), předveďte svou uměleckou stránku nějakým magickým portrétem v hře Concrete Genie (PS 5 i 4) a hrajte s nadpřirozenými schopnostmi, abyste si zachránili kůži ve hře pro PS 4 Control.

Destruction AllStars se také zaměřuje na nový State of Play, který předvádí hru v celé její kráse. Tento hluboký herní zážitek na konzoly PlayStation 5, který můžete shlédnout níže na Youtube videu, vás vybaví vším, co potřebujete vědět, abyste mohli skočit do arény, a to v úterý 6. února, kdy bude hra zdarma uvedena na PlayStation Plus společně s Control: Ultimate Edition a Concrete Genie.

Podívejme se blíže na PS hry pro měsíc Únor 2021 ...

Destruction AllStars (PlayStation 5)

Pobavte davy tím, že vnesete kontrolovaný chaos do automobilové bojové arény této metal-crunch multiplayerové hry *. Vyberte si jednoho ze 16 superstar konkurentů, poté skočte do čtyř herních režimů, pomocí načasování, taktiky a dovedností způsobte masakr za volantem nebo vytvořte zmatek svými parkourovými dovednostmi. Zdokonalte schopnosti své postavy - včetně pro ně jedinečného hrdinského vozidla -, abyste získali výhodu v bitvách zdarma pro všechny nebo v týmových výzvách a staňte se mistrem globální federace ničení. Tato hra také podporuje funkci PS5 Game Help **, která vám poskytne rady a tipy, jak se stát dokonalým ničivým strojem, aniž byste museli hru opustit.

Control: Ultimate Edition (PS5 a PS4) - Únor hry zdarma

Control: Ultimate Edition (PS5 a PS4)

Ovládněte nadpřirozené schopnosti a ovládejte příruční zbraň, která mění tvar, v tomto akčním herním dobrodružství pro konzole PS z pohledu třetí osoby od společnosti Remedy Entertainment (Max Payne, Alan Wake). Se vžijte do role Jesse Fadena, ředitele Federálního úřadu pro kontrolu, jehož newyorské velitelství je narušeno zlověstným nepřítelem. Navzdory vnějšímu vzhledu je interiér mrakodrapu obrovský a neustále se měnící. Budete muset prozkoumat a vyzbrojit se ddo tohoto herního nepředvídatelného prostředí, abyste vyčistili dům a odrazili útočníky.

Edice hry Control Ultimate obsahuje základní hru i rozšíření The Foundation a AWE.

A na konzole PS5 můžete použít funkci Game Help - Nápověda a návody, které vám pomohou vyřešit hádanky a překonat výzvy při prozkoumávání Oldest House.

Concrete Genie (PlayStation 4)

V této hře zdarma na Únor 2021 vezmete kouzelný štětec a vraťíte se do znečištěné město Denska. Do svého bývalého jasného a rušného přímořského já v tomto dojímavém a mnohokrát oceněném akčním herním dobrodružství pro konzole PS. Vyčistěte ulice a uličky a poté pomocí živé malby vytvořte zlomyslné džiny, jejichž magické síly vám pomohou překonat hádanky a odradit tyrany, kteří vás pronásledují. Hra také obsahuje dva další režimy vytvořené speciálně pro PS VR, které vám umožní dále uvolnit vaši kreativitu ***.

Destruction AllStars je na PlayStation Plus k dispozici od úterý 6. dubna. Control: Ultimate Edition a Concrete Genie jsou k dispozici do pondělí 1. března.

Poslední šance stáhnout si lednové tituly 2021 PlayStation Plus

Nezapomeňte, že do pátku 5. února můžete do své herní PlayStation knihovny přidat lednové hers zdarma PlayStation Plus - Maneater (pouze PS5), Shadow of the Tomb Raider a Greedfall.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *