Potvrzené a očekávané hry pro PlayStation 5

Potvrzené a očekávané hry pro PlayStation 5 ? Zatím není mnoho potvrzených her pro PlayStation 5. Stále ještě ani neznáme startovací tituly PS5, ale očekáváme, že vývojáři budou v nadcházejících měsících oznamovat další tituly. Zvěsti poukazují na událost odhalující PS5 v únoru, pokud by se tak stalo, můžeme očekávat seznam her které budou doprovázet start konzole.

Jaké hry tedy na PlayStation 5 očekáváme? Společně se podíváme na tituly které jsou potvrzeny pro Next gen konzole. Dále si přiblížíme očekávané tituly o kterých se mluví, ale zatím nebyly oficiálně potvrzeny.

Potvrzené hry pro PS5

The Lord of the Rings: Gollum

Mezi potvrzené a očekávané hry pro PlayStation 5 patří hra Gollum společnosti Daedalic, která byla ohlášena v březnu 2019, byla nyní potvrzena pro PlayStation 5 a Xbox Series X.
Vývojáři nám sdělili , že Lord of the Rings: Gollum bude „ohromujícím dobrodružstvím příští generace“. Dříve Daedlic potvrdil, že Gollum vyjde v roce 2021 pro PC a „všechny relevantní konzolové platformy v té době“. To, zda hra bude crossgen titulem (uvolněna také na PS4 a Xbox One), je však stále nepotvrzené.
Ale o čem hra vlastně bude? Gollum je akční dobrodružství, které se zaměřuje na stvoření posednuté prsteny. Co si přesně pod tímto pojmem představit je prozatím těžké. Vývojáři Daedlic nám ale slibují že zůstanou věrni legendárním knihám.

Godfall

Godfall, který byl ohlášen na The Game Awards 2019, je akční RPG od Gearboxu.Nevíme přesně, jak bude hra vypadat natož jak se bude hrát,viděli jsme jen malou ukázku ze hry, která jak už víme nepocházela z verze PS5. Ale i tak si lze udělat malý obrázek co nás čeká. Gearbox je zkušené vývojářské studio, tudíž můžeme očekávat kvalitní titul, který bude doprovázet start Playstation 5.

Tajemný projekt Bluepoint Studios

Trvalo to měsíce, ale konečně jsme dostali první potvrzenou hru pro PS5. Bohužel ale neznáme jméno, datum vydání nebo dokonce koncept.
Bluepoint Studios jsou známý svými porty klasických her, Metal Gear Solid: HD Collection, Uncharted: The Nathan Drake Collection a ohromující Shadow of the Colossus remaster.
Začátkem roku 2019 se začalo mluvit o dalším projektu tohoto šikovného studia. Ve spojení s tímto studiem se nejvíce povídá o přepracování další klasiky z PlayStation 3 Demon Souls (IP vlastněné společností Sony na rozdíl od zbytku franšízy Bandai Namco)

Očekávané hry na PS5

Grand Theft Auto 6

RockStar sice nepotvrdil že je momentálně ve vývoji Grand Theft Auto VI. Je však téměř zaručeno, že uvidíme nové GTA na Next Gen konzolích. Otázkou zůstává kdy, snad nás nenechá RockStar dlouho čekat.

 

Horizon Zero Dawn 2

Nyní stojí za zmínku, že tento titul nebyl oficiálně potvrzen.
Sony zaznamenala obrovský úspěch se svými exkluzivním hrami pro PlayStation 4. Horizon Zero Dawn je jednou z nejprodávanějších her na PlayStation 4, prodalo se přes 10 milionů kopií takže pokračování by dávalo smysl.
Zdá se, že se přesně toto děje. I když Sony, ani Guerrilla Games neoznámily pokračování Horizon Zero Dawn 2. Jeden z herních dabérů začátkem tohoto roku v podstatě potvrdil pokračování.

God of War 2

Je to teprve rok, co vyšel God of War na PlayStation 4 (vítěz hry roku 2018) nyní už se ale díváme do budoucnosti.
Po úspěchu God of War je pravděpodobně na cestě (možná další God of War 2?). Kromě toho společnost Sony a Santa Monica zveřejnila seznamy úloh pro řadu rolí ve svých týmech, v jednom takovém seznamu se jasně uvádí restartování boha války.

Battlefield 6

Electronic Arts potvrdilo, že Battlefield 6 vyjde v rozmezí mezi dubnem 2021 a březnem 2022
EA prý potřebuje inovovat tuto populární franšízu, tudíž si na nový Battlefield počkáme.Nedávné informace hovoří o tom ze studio Dice ve Stockholmu prochází restrukturalizaci. Sice se nikde neuvádí kterých osob a pozic se to dotklo, ale je vidět že EA chce společně s Dice vrátit Battlefield na výsluní Je tedy skoro jasné že Battlefield 6 bude patřit mezi hry na PlayStation 5 .

Gran Turismo

Říká se, že další titul Gran Turismo bude součástí startovních titulů PS5. Přestože se nic nepotvrdilo, zdá se to pravděpodobné,protože se jedná o mezník závodní série PlayStation.
Společnost Wired uvedla, že vývojáři z Polyphony Digital už zkoušejí Gran Turismo Sport na PS5 devkitu, zatímco ještě novější únik naznačil, že Gran Turismo 7 bude vydáno 20. listopadu jako startovací herní titul pro konzoli PlayStation 5. Je třeba mít stále na paměti že se jedná informace které si nelze na 100% ověřit.

Marvel's Spiderman 2

Pokračování skvělé akční adventury na PlayStation Marvel's Spider-Man od Insomniac Games už v roce 2021? Imran Khan, bývalý senior editor prestižního amerického magazínu Game Informer,říká že Spider-Man 2 může vyjít dřív, než si někteří myslí.
Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *