Prosincové PlayStation Plus hry zdarma

Prosincové hry zdarma pro PlayStation Plus

Prosincové hry PlayStation Plus

Do Prosincových her zdarma patří hra na PS ze známé série Worms pro více hráčů rozvíjí tahová pravidla ve prospěch multiplatformových bojů v reálném čase pro 32 hráčů, protože Worms Rumble debutuje na PS4 a PlayStation 5 jako titul PlayStation Plus! V úterý 1. prosince se k invazi bezobratlých Team17 připojí dobrodružství na otevřeném světě hry Just Cause 4 a jedinečné roztočení střílečky 3v3 v podobě Rocket Arena.

Podívejme se na každou z těchto PlayStation her zdarma blíže.
Worms Rumble

Jedná se o hru na PlayStation Worms, jako jste ho ještě nikdy nehráli, s intenzivním multiplayerovým soubojem pro 32 hráčů v reálném čase v aréně! V této klasické hře na PlayStation použijete různé oblíbené zbraně, jako je Bazooka a Shotgun, a také zcela nové přírůstky do zbrojnice, abyste svým protivníkům bezobratlým červům při zásazích udělali co největší bolest. Přizpůsobte si svého červa (Wormíka), poté se účastněte sezónních událostí, každodenních výzev a spolupráce v komunitě pro další zkušenosti a odměny. Experimentální herní režimy v laboratoři. Připravte se na Deathmatch a Battle Royale, kde vás od smrti dělí jen Holy Hand Grenade!
Just Cause 4

Další Prosincovou hrou zdarma PlayStationu PLUS je Just Couse 4. Vrhněte se na akční zážitek v této PlayStation hře z otevřeného světa. Způsobte chaos s širokým výběrem zbraní, vozidel a vybavení, když se Rico Rodriguez sesune do exotického podnebí Jižní Ameriky. Prozkoumejte vzdálenou jihoamerickou zemi Solís, 1024 kilometrů čtverečních exotického hřiště, od deštného pralesa, přes poušť, až po zasněžené vrcholky hor, plné konfliktů, tajemství a nevýslovného nebezpečí. Bojujte proti Black Hand, technologicky řízené soukromé vojenské organizaci, pod děsivým podmínky prostředí, včetně zrádných tornád a tropických bouřek, a pomocí nikdy předtím neviděné herní fyziky využijte extrémní počasí ve svůj prospěch. Připoutejte se k obleku s křídly, vybavte svůj plně přizpůsobitelný hák a připravte se na strhujicí akci PlayStation! (recenze hry zde: Just Cause 4)
Rocket Arena

Rakety ovládají vše v této výbušné PlayStation online * střílečce 3v3, kde nikdy nebudete mimo akci. Vyzkoušejte soupis fantastických hrdinů s výraznými raketami a schopnostmi vládnout aréně. Naučte se, jak načasovat své úskoky, vést své cíle a odkrýt nové strategie založené na vašem týmu a vyzkoušet herní předměty, jako je Rocket Magnet, Trip Mine a Speed ​​Boost, a změnit tak průběh boje. Získejte zkušenosti s odemykáním dílů Rocket, Totem a velkolepého oblečení, abyste si přizpůsobili vzhled svého hrdiny. Míchejte, porovnávejte a vylepšujte mocné artefakty, abyste svým hrdinům v této PS hře poskytli působivé nové statistické vylepšení a efekty. Ponořte se do Knockoutu pro klasickou soutěžní akci 3v3 nebo si nejprve procvičte svá oblíbená komba proti RocketBots. Soutěžte o góly v Rocketball, ovládněte zóny v Mega Rocket a jděte po zlatě v Treasure Hunt.

Zdarma víkend PlayStation online her

Nečlenové PlayStation Plus, kteří vlastní hry pro PlayStation 4 nebo PS5 s aktivními režimy nebo funkcemi pro více hráčů online, si je budou moci příští měsíc na omezenou dobu vyzkoušet. Hostujeme bezplatný víkend pro více hráčů online, který potrvá od soboty 19. prosince do půlnoci (místního času) v neděli 20. prosince do 23:59 místního času.

Zdarma online hry PlayStationMohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *