PlayStation 5 – Streamováním her Twitch

streamováním her pomocí Twitch na PlayStation 5

Twitch streamování her na PlayStation 5

Twitch na PlayStation 5, stream a nová konzole . Máte již novou konzoli PS 5 ? Gratulujeme! Vy a vaše PlayStation 5 jste připraveni začít vytvářet obsah na Twitchi. Díky tlačítku vytvořit na bezdrátovém ovladači DualSense je nyní rychlejší než kdy jindy spustit stream z pohodlí vaší konzole nové generace. Průvodce streamováním na Twitchi níže vám ukáže, jak nastavit účet Twitch a jak upravit některá nastavení Twitch, a také to, jak aktivovat twitch z vašeho PS5.

I když se mnoho herních streamerů rozhodlo začít streamovat pomocí notebooku nebo počítače, dobrou zprávou je, že pro většinu hráčů PlayStation 5 máte vše, co potřebujete k zahájení streamování, již ve svém obývacím pokoji. Pokud máte konzoli PlayStation 5, můžete být na Twitchi online v několika jednoduchých krocích.
Twitch na PlayStation 5

1. Vytvořte účet Twitch z mobilního zařízení nebo počítače. Doporučujeme stáhnout Twitch na telefon s iOS nebo Androidem a upravovat nastavení streamu za chodu, což je snadné pomocí aplikace Stream Manager v aplikaci Twitch.

2. Přizpůsobte si svůj streamovací kanál, aby diváci věděli, kdo jste, když objevili váš Twitch profil! Svou profilovou fotku a životopis můžete upravit na mobilu nebo si pomocí webového prohlížeče upravit řadu dalších nastavení. Nastavili jsme celou stránku Creator Camp pro osobní branding, abychom vám ukázali všechna místa, kde můžete přizpůsobit stránku svého kanálu tak, aby odrážela vás a vaši značku.

Stream PlayStation 5 a Twitch

3. Než začnete streamovat, doporučujeme vám přihlásit se ke svému účtu Twitch stream z webového prohlížeče, abyste mohli vytvořit nastavení moderování a bezpečnosti, abyste zajistili pozitivní zážitek pro vaši rostoucí komunitu. AutoMod je skvělý nástroj, který slouží jako první obranná linie pro moderování, protože detekuje zprávy v chatu, které byly označeny jako nevhodné, a zablokuje jejich zobrazování, dokud vy nebo moderátor neskontrolujete a neschválíte. Můžete také aktualizovat svá nastavení tak, aby obsahovala vlastní seznam slov nebo frází, které chcete automaticky filtrovat ze svého kanálu.

Propojení účtu Twitch s PS 5

Streamování z konzoly PlayStation 5

1. Nejprve budete muset propojit svůj streamovací účet Twitch se sítí PlayStation Network podle pokynů na obrazovce a naskenováním QR kódu nebo zadáním poskytnutého kódu na twitch.tv/activate. Pokud jste již propojili své účty PlayStation Network a Twitch na PS4, budete je moci během tohoto procesu migrovat na PS5. Mějte na paměti, že pro streamování z vašeho systému PlayStation 5 je vyžadováno dvoufaktorové ověřování , i když migrujete propojené účty PlayStation Network a Twitch.

 

2. Během hraní hry stiskněte tlačítko Vytvořit na ovladači a poté vyberte možnost Přenos z možností Vytvořit a vyberte Twitch. Můžete také vybrat Broadcast z vašeho přizpůsobeného Control Center. Hráči mohou použít mikrofon řadiče DualSense také pro vysílání zvuku.

Jak dál na streamovaní na PS 5

3. Dejte svému streamu název, přidejte kameru PlayStation 5 HD, pokud je k dispozici, přizpůsobte si polohu překrytí atd. Možnosti kvality videa můžete vybrat také v části Zachytit a vysílat v nabídce Systém.

Tip: Budete automaticky zařazeni do kategorie hry pro hru, kterou hrajete. Pro maximální prohledatelnost a zapojení následovníků doporučujeme použít aplikaci Twitch pro iOS nebo Android, abyste si mohli vybrat vlastní oznámení naživo a přidat další značky.

Twitch jak streamovat PlayStation
4. Klikněte na Go Live a streamujte svoje PlayStation hry !

 

5. Chcete-li zastavit streamování, stiskněte na ovladači tlačítko Vytvořit, z možností Vytvořit vyberte Broadcast a poté vyberte Zastavit vysílání. Můžete také stisknout tlačítko PlayStation a zastavit vysílání přes Control Center nebo Broadcast card. Můžete si také vybrat Pozastavit vysílání pomocí možností Vytvořit a udělat si přestávku.

Chcete-li zvýšit kvalitu svých streamů, doporučujeme zajistit upgradovaný zvuk a obraz. Kvalita vašeho zvuku je zásadní pro to, aby vám pomohla spojit se s diváky. Pokud máte zájem pozvat diváky, aby viděli vaše reakce při hraní, budete si muset koupit HD kameru PlayStation 5.

Tato příručka je jen začátkem vaší cesty Twitch a budeme rádi, když vás uvidíme vaše streamování her přes konzoli PS 5! Vaše cesta jako tvůrce obsahu je jedinečná, ať už streamujete Twitch jako koníček, nebo si chcete udělat kariéru. Neexistuje žádný tlak na plánování dokonalého proudu. Udělejte si čas a užijte si tolik zábavy, kolik můžete, a sdílejte své zkušenosti s PlayStation 5 příští generace s vaší komunitou a světem.


Máte PlayStation 5 a streamovací kanál na Twitch ? Podělte se s námi o vaše streamy a přidejte do komentářů odkaz na váš Twitch !
Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *