Oficiální video reklama na prodej PlayStation 5

Prodej oficiální PlayStation 5

Oficiální reklama pro prodej PS5 je venku

Od oficionálního uvedení PlayStation 5 na trh nám zbývá jen pár týdnů a nemůžeme se dočkat, až zažijete novou generaci interaktivní konzolové herní zábavy. Spuštění každé nové konzole PlayStation je zvláštním časovým okamžikem. Dnes vám chceme dát první pohled na novou celosvětovou oficiální reklamu pro konzoli nové generace PS 5.

Cílem SONY PlayStation bylo vždy vytvořit místo, které bude působit epicky a ikonicky. Místo, které skutečně oslavuje naši touhu posunout lidské hranice toho, co je možné, a evokuje vzrušení. Rozhodně je budete mít díky jedinečným zážitkům, které přinášejí hry na PlayStation 5.
Téma místa kde se  je soustředěno kolem myšlenky průzkumu. Každý z nás si přeje prozkoumat a objevit nové možnosti, ať už jde o hraní her na nové konzoli PlayStation nebo o náš každodenní život. Všichni chceme jít na místa, kde jsme nikdy nebyli, vidět to, co nikdy nebylo. Vyprávíme příběh vzdáním pocty průzkumníkům z minulosti, kteří stáli na prahu neznáma a tlačili za své hranice, aby dosáhli toho výjimečného.

Nová reklama na PlayStation 5 oslavuje lidskou touhu posunout hranice a dosáhnout mimořádnosti.

Nakonec SONY PlayStation potřebovali ikonický hlas k vyprávění v této jedinečné reklamy, a šli za novým strategickým kreativním partnerem - Travisem Scottem. SONY PlayStation doufá, že reklama na novou konzoli se vám bude líbit, a těší se, až s vámi budeme dál prozkoumávat nové a vzrušující světy prostřednictvím PlayStation 5.

Tak se tedy pojďme kouknout na officialní reklamu na PlayStation 5 a nezapomeňte ! HRA NEMÁ ŽÁDNÉ LIMITY (Play Has No Limits)

Oficiální prodej PlayStation 5

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *