CyberPunk 77 – Stream a GamePlay PS 5

PlayStation 5 stream CyberPunk 2077

CYBERPUNK 2077 - Stream na PlayStationu 5

Možná, že se dělá kolem titulu hry na PlayStation 5 Cyberpunk 2077 spousta cavyků a samotná základna hráčů ho vynáší až přespříliš do výšin. Možná se budě jednat o zcela průměrnou hru, a vzhledem k očekávání budou mnozí zklamaní. Možná se bude jednat o titul všech titulů a arcidílo, které definuje noví žánr. Kdo ví…

VZHLEDEM K PADÁNÍ HRY SE NA STREAMU A GAMEPLAY PRACUJE NECHCEM SEM DÁVÁT NĚCO NEKVALITNÍHO.
info v článku o hře CyberPunk zde: Problémy s PlayStation 5Co je ale jisté, tak je fakt, že Zaklínač 3 Wild Hunt z dílny herního studia CD Project Red bylo fenomenálním kouskem, který dodnes nastavuje laťku open world RPG žánru. Vypadá to tedy, že vývojáři vzali zkušenosti z tohoto světa a vypravili se do neprobádaných prostor, neboť Cyberpunk 2077 není stavěn na žádné knižní předloze ani ničem, co by mohlo sloužit za vzor. Je jasné, že nelze očekávat prvoplánovou střílečku, kterou máte po pár hodinách za sebou a pak vstřebáváte, co se vlastně celou dobu dělo a zda byl ve hře vůbec nějaký příběh. Dle slibů CD Project Red se bude jednat o velice komplexní open-world RPG, kde bude záviset na každém z vašich kroků. Ale jaká hra bude? To se dozvíme až 10. prosince při návštěvě Night City.

Night City

Město, které je ohromnou maglopolí, která je posedlá mocí, půvabem a tělními modifikacemi. Do města vstupujete v postavě V., který je žoldákem a psancem, pasoucím po jedinečném implantátu, jež má být klíčem k nesmrtelnosti. A jak je vidno, V. není jediný… Na své cestě si budete moci přizpůsobovat svůj charakter za použití cyberware, modifikovat své skilly, což předurčí váš herní styl. Volte s rozmyslem, protože v tomhle ohromném městě se každá volba počítá a s rozhodnutími přichází i důsledky.

Kým můžete být ve hře CyberPunk 2077?

Cyberpunk 2077 pro PlayStation 5 nám nabízí hned tři různé třídy postav, které budou definovat váš gameplay. Každá z jednotlivých tříd pak přichází s unikátními dovednostmi. To by nebylo nic nového, ale CD Projekt Red jde o krok dál. Nejenže máte možnost personifikovat si svůj gameplay, ale v návaznosti na vaši herní třídu je i měněn náhled jednotlivých NPC postav na váš charakter, což definuje jejich chování vůči vám, jejich akce, důvěru, ochotu apod. Výběr třídy je počáteční bod, kde si hráči začínají budovat svůj charakter a odkud budou definovat svůj styl hraní. Pojďme se společně podívat, na jednotlivé třídy ve hře CyberPunk 2077.
Solo

Solo třída je postavená pro tradiční zážitek ze hry CyberPunk 2077. Pokud se cítíte jako maniak, který bez ohledu na následky vlítne do každé souboje, a to nejlépe na blízko, a zanechá za sebou jen krvavé cáry, je tohle volba pro vás. Utankujete totiž každou situaci, neboť tato třída je předurčena primárně k boji. Jednou z hlavních dovedností je totiž scan bojiště, který vám pomůže při plánování vašeho útoku. Perfektní volba pro každého, který se nechce zdržovat techováním a možnostmi a řeší věci ručně a stručně.

Netrunner

Definice Netreunnera tkví zejména ve strategii. Pokud nemáte rádi přemýšlení a sofistikované bojové akce, nejspíše po této třídě nesáhnete, ale pokud ano, bude pro vás Netrunner správnou volbou. Tyto postavy jsou zaměřeny především na technologie, nicméně ne až v natolik extrémním rozsahu jako Techie. Primárně pracují s prostředím, které dokáží efektivně hackovat, následně prozkoumat a pracovat s informace, aby v závěru za použití skvěle naplánované stealth akce zlikvidovali nepřítele. Hovořili jsme teď o technologiích? Máte tu pro vás třetí třídu…

Techie

Pokud si libujete ve zbraňových systémech, upgradu zbraní a různých dalších pičičandiček určených k hromadnému ničení a masovým vraždám, zaujme sedadlo v první řádě právě tato třída, protože dokáže v Night City vytvořit ty nejzlejší hračky. Pokud milujete chaos na bojišti, vůni střelného prachu a cákance krve způsobené vašimi výtvory, je Techie tou správnou volbou. Možná se vám může zdát, že zbraňové systémy jsou málo. Nebojte, můžete vyrábět i různé roboty, špionážní technologie a vše o čem jste snili, protože tato třída je skutečným válečným inženýrem.

Cyberpunk 2077 nejlepší cena

CyberPunk 2077 PlayStation 5

Je mi zcela jasné, že toto je jen úvod do hry na PlayStation 5 CyberPunk 2077 a informací, byť přibyly, není mnoho. Doufám, že vás aspoň tento drobný článek v magazínu navnadil a na hru na PS 5 se těšíte stejně jako já.

Přeji vám šťastný lov v Night City a GL&HF!
eRcomic

NEZAPOMEŇTE SLEDOVAT !!! Stream 10. 12. 2020 ve 20:30

CHCETE MÍT V TOMTO PLAYSTATION MAGAZÍNU I VY SVŮJ YOUTUBE, TWITCH STREAM NEBO VIDEO ? KONTAKTUJTE NÁS NA INFO@PLAYSTATION-5.CZ


Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *