Exkluzivní herní tituly pro PlayStation 5: Odhalení

Exkluzivní herní tituly pro PS5

Herní studia spadající pod akvizici Sony (SIE Worldwide Studios) usilovně pracují na nových exkluzivních herních titulech pro PlayStation 5, které nadchnou úžasnou grafikou a využitím plného potenciálu nového pokročilého hardwaru nové konzole Playstation 5, jako je ultrarychlý SSD, bezdrátový ovladač DualSense a 3D zvuk. Pojďme se tedy podívat na herní tituly pro PlayStation 5 v našem článku.

Horizon Forbidden West od studia Guerrilla

Horizon Forbidden West pokračuje v Aloynině příběhu, kdy se vypraví na západ do post-apokalyptické Ameriky, aby se odvážila majestátní, ale nebezpečnou hranici, kde bude čelit ohromujícím strojům a tajemným novým hrozbám. (Hra vyjde v roce 2021)


Marvel’s Spider-Man: Miles Morales od studia Insomniac Games a Marvel

Nejnovější dobrodružství ze světa Spider-Mana se rozšíří o zcela nový příběh. Hráči zažijí vzestup Milese Moralese, který ovládá své nové schopnosti. O zážitek ze hry starají herní studia Insomniac Games a Marvel.

S ultrarychlým SSD diskem na PS5 mohou hráči téměř okamžitě cestovat po Marvelovském New Yourku, nebo pocítit napětí z Milesových houpání se na pavučině, úderů, soubojů s nepřáteli, výbuchů nebo výstřelů z pavučiny díky hmatové zpětné vazbě bezdrátového ovladače DualSense(Vydání: 2020)

Dočkáte se i vysoce detailních modelů Marvel postav a vylepšených vizuálních efektů obohacené o příběh Milese Moralese, který čelí novým výzvám a zároveň se učí být novým spider-manem.

Ratchet & Clank: Rift od Insomniac Games

Ratchet & Clank: Rift Apart je zbrusu nové intergalaktické dobrodružství od Insomniac Games, které ukazuje, co je možné pro hry navržené s pomocí ultra vysokorychlostního SSD a bezdrátového ovladače DualSense PlayStation 5. Díky ultravysoké rychlosti SSD PlayStation 5 budou hráči v polovině této PS 5 hry plynule cestovat různými rozměry. Bezdrátový ovladač DualSense přináší život k boji, s hmatovou zpětnou vazbou a adaptivními spouštěči přidává silné pocity, které zvyšují ponoření do boje.Herní tituly pro PlayStation 5: Demon's Souls

Z herního studia pro PlayStation 5 Japan Studio a Bluepoint Games přichází na nextgen konzoly PS5 remake PlayStation klasiky , Demon's Souls. Kromě krásných stínových efektů a ray tracingu si mohou hráči během hry vybrat mezi dvěma grafickými režimy: jeden zaměřený na věrnost a druhý zaměřený na frame rate (rychlost snímků za sekundu).

Herní tituly pro PlayStation 5: Gran Turismo 7

Herní studio Polyphony Digital představuje herní titul pro PlayStation 5 Od klasických vozidel a tratí až po znovuzavedení legendárního režimu GT Simulation Mode - GT 7 spojuje ty nejlepší vlastnosti z minulých dílů série spolu s budoucností. Ještě realističtější zážitek z jízdy čeká díky hmatové zpětné vazbě, která celkový zážitek oživí a představí jaké to je, když pneumatiky dopadnou na silnici. Pohlcující 3D zvuk PS5 umožňuje hráčům vnímat polohu ostatních aut a řidičů kolem nich.

 

Sackboy A Big Adventure od studia Sumo Digital

Ikonický PlayStation hrdina Sackboy se vrací v úplně novém 3D dobrodružství s hluboce pohlcujícím a expresivním schématem ovládání. Hráči mohou jít na tuto epickou platformovou cestu sólo, nebo se mohou spojit s přáteli pro spolupráci, chaotickou zábavou pro více hráčů.Návrat z Housemarque

Návrat z Housemarque se bude točit kolem aktuálně nejmenovaného osamělého astronauta, který narazí na neznámou mimozemskou planetu, která je napadena a zničená, nebo se to alespoň tak zdá. Astronaut se poté probudí a ocitá se v časové smyčce. Až na to, že pokaždé, když se probudí je na jiné planetě. Pohlcující 3D zvuk oživuje mimozemský svět kolem hráče a pomáhá tak se lépe orientovat v boji.Herní tituly pro PlayStation 5: Destruction All Stars od Lucid Games

Destruction All Stars je sportovní hra plná akcí, která staví hráče proti sobě v intenzivní soutěži. A jaký je cíl? Zníčit, co nejvíce aut na vrak.Astro's Playroom od Japan Studios

Astro a jeho posádka vás dovedou k magickému představení prostřednictvím PS5 v této zábavné plošinovce, která je předinstalována na PS5. Prozkoumejte čtyři světy, každý založený na komponentách konzole PS5. Každá oblast představuje inovativní hru, která využívá nové funkce bezdrátového ovladače DualSense PS5.(Vydání: 2020)


MÁTE ZÁJEM PUBLIKOVAT SVÉ YOUTUBE VIDEA V NAŠEM PLAYSTATION MAGAZÍNU ? NAPIŠTE NA INFO@PLAYSTATION.CZ
Mohlo by se vám také líbit