Budoucnost hraní na PS5

Odhalení her na PlayStation 5

SONY PlayStation děkuje za trpělivost a porozumění, když tato naplánovaná událost odhalení her na PlayStation 5 byla zrušena. Je tu tedy nový termín a tentokráte to určitě vyjde ! Hráči konzolí udělejte si čas na novinky ohledně PS 5 na čtvrtek 11. června 9:00.

Nyní, když je událost odhalení dalších informací ohledně PlayStation 5 potvrzena na 11. června, SONY chce dodat, že tento předem nahraný program bude vysílán rychlostí 1080p a 30 snímků za sekundu. To usnadní výrobní proces show v době, kdy mnoho našich týmů a vývojářů pracuje z domova. Hry, které uvidíte ve čtvrtek, budou vypadat ještě lépe, když je budete hrát na PS5 s televizí 4K, než jak byste očekávali.
PlayStation 5 nová generace herní konzole

S každou generací herních konzolí, od první PlayStation k PlayStation 4, směřuje SONY PlayStation výš a posouvá hranice dále, aby se pokusila přinést lepší zážitky z hraní pro herní komunitu PS. Toto je poslání značky PlayStation již více než 25 let.

Nejzajímavější z věcí, je samozřejmě vždy uvedení a spuštění nové herní konzole. I když tato cesta ke spuštění nové konzole PlayStation 5 byla trochu… jiná, SONY je stejně nadšené, jako vždy, aby vás na této cestě přivedli k předefinování budoucnosti videoher na konzolích.

Psali jsme o technických specifikacích PlayStation 5 a ukázali jsme vám nový bezdrátový řadič DualSense. Co je ale spuštění nové nextgen konzole PS 5 bez her?

Team PlayStation je nadšený, že se s vámi brzy podívá právě na hry, které budete hrát poté, co PS  5 bude uveden na trh. Hry přicházející na PS5 představují to nejlepší herních studií, které jsou z celého světa. Studia, větší i menší, novější a zavedená, všechna pracovaly na vývoji her pro nextgen konzoly PlayStation 5, a hry tak budou předvádět velký potenciál hardwaru této konzole.

Tato digitální ukázka poběží o něco déle než hodinu a poprvé budeme všichni společně zažívat vzrušení společně. Toto je součást naší řady aktualizací o PS5. V budoucnu jistě bude psát o dalších a dalších novinkách na toto téma.

Sledujte na Twitch nebo na YouTube 11. června v 13:00 PDT / 9pm BST / 10pm CEST, abyste zjistili, co je připraveno pro příští generaci her. Více informací a sledování také zde.

Další rok epických her na PS !

První ukázka her na PlayStation 5 od tvůrců unreal enginu

Jak budou vypadat hry na PlayStationu nové generace používající engine UNREAL
MÁTE ZÁJEM PUBLIKOVAT SVÉ YOUTUBE VIDEA V NAŠEM PLAYSTATION MAGAZÍNU ? NAPIŠTE NA INFO@PLAYSTATION.CZ


Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *