Vzhled PlayStation 5 – Ukázky z her, jak vypadá PS 5

Vzhled PlayStation 5 a odhalení vizuálu konzole PS 5

Co přineslo odhalení oficiální PlayStation 5 ? A to to je obal nové konzole PlayStation 5 ! Včera čtvrtek 11.června ve 22:00 byl pro hráče z celého světa vzrušujícím dnem, protože prezentace SONY PlayStation 5 poskytla první pohled na vyvíjené hry PS5, které vyvrcholilo odhalením samotné nextgen konzole PS5.

Ve skutečnosti nám byli představeny dva systémy PS5.

Vzhled PlayStation 5

Vzhled PlayStation 5

Na úvod PlayStation 5 nabídneme dvě možnosti: konzolu PlayStation®5 s diskem Blu-ray Ultra HD a PlayStation®5 Digital Edition bez diskové jednotky. Herní zážitek PS5 bude stejný, takže volba je na vás. I když existují určité malé rozdíly ve vzhledu každého modelu, pro celkový design SONY PLayStation chtěli dodat herní konzoli, která je odvážná, ohromující na rozdíl od jakékoli předchozí generace PlayStation.
Jaké hry na PlayStation 5 byli představeny

Co se týče her na nextgen konzoli PS 5, nejtalentovanější vývojáři v oboru odhalili řadu her, které budou definovat PS5 při zahájení prodeje této konzole. Grand Theft Auto V zahájil večírek a odhalil rozšířené a vylepšené vydání díky hitu PS5 v roce 2021. Více o hrách se dozvíte v dalším článku který pro vás chystáme. Než se nám to ovšem podaří pokochejte se vizuálem PlayStation 5 a jeho příslušenstvím v naší galerii.Zkuste si typnout níže do komentářů jaká bude cena nové konzole PlayStation 5 ?

Celé video představení nové konzole PS 5


MÁTE ZÁJEM PUBLIKOVAT SVÉ YOUTUBE VIDEA V NAŠEM PLAYSTATION MAGAZÍNU ? NAPIŠTE NA INFO@PLAYSTATION.CZ

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *