Marvel’s Avangers hra nejen pro PlayStation

 

 

Marvel's Avengers

YouTube video recenze hry na PlayStation

Marvel's Avangers filmy z MCU (Marvel Cinematic Universe) jsou s námi už 12 let. Celá sága PlayStation her Marvel's Avangers začala prvním Iron Manem (2008), který odstartoval šňůru holywoodských blockbusterů. Posledním počinem z dílny MCU byla hra na PlayStation Spider-Man: Far From Home (2019), který uzavřel 3. fázi filmů z MCU. Avengers na filmovém plátně pravděpodobně ještě několik let neuvidíme, máme ale možnost vyzkoušet ty herní!

Už když jsem před několika lety hrál na PS LEGO Marvel's Avengers, říkal jsem si jak by to bylo skvělé, kdyby někdo vytvořil AAA titul z tohoto univerza. Vývojáři z Crystal Dynamics mě vyslyšeli a zažijeme zcela nový příběh v kůži těch nejsilnějších hrdinů planety! Marvel's Avengers jsou tady, a v plné parádě! Hra je mixem plnohodnotného singleplayeru a co-op misí, ve kterých se postavíte hordám nepřátel.
Youtube video recenze nejen PS hry Marvel's Avangers

Zde jsou první dojmy z plné verze Marvel's Avengers:

 

Známé superhrdiny pochopitelně hrají jiní herci, než na jaké jsme zvyklí z filmů, nikoliv však z her. Postavu Iron Mana například hraje Nolan North, kterého jistě všichni znají jako Nathana Draka ze série Uncharted. Postavu Bruce Bannera aka Hulka ztvárnil Troy Baker, neboli Joel ze série The Last of Us či Samuel Drake z Uncharted 4.

V PS hře je zatím 6 hratelných postav (Iron Man, Hulk, Thor, Black Widow, Captain America a Mrs. Marvel). Každý z těchto Marvel's hrdinů má vlastní schopnosti, které lze postupem času vylepšovat. Lootu je v této hře na PlayStation opravdu požehnaně, na své si tedy přijdou i fanoušci RPG titulů.


Marvels Avengers lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

YouTube Kashpi

PlayStation Marvel¨s Avanger

 

MÁTE ZÁJEM PUBLIKOVAT SVÉ YOUTUBE VIDEA V NAŠEM PLAYSTATION MAGAZÍNU ? NAPIŠTE NA INFO@PLAYSTATION.CZ

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *