FIFA 21 – PlayStation vydání, trailer, informace

FIFA 21 - PlayStation 4 a 5

FIFA 21 bezplatný upgrade pro PS 5

FIFA 21 - datum vydání, trailer a další

Co očekávat od první FIFA příští generace konzolí

Zatímco úhlavní rival hry pro PlayStation FIFA 21, s názvem Pro Evolution Soccer se začal tak trochu zbavovat svého monopolu, FIFA zůstává nesporným špičkovou herní volbou pro PS mezi fotbalovými hry. Je nejbohatší na licence, pokud jde o kluby, ligy, hráče a stadiony, je nejznámější jako konkurenční esport a co je důležitější, je nejhranější sportovní hra pro PlayStation 4 a 5.

Přibližně v tomto ročním období začínají fanoušci odpočítávat dny, než se jim podaří získat další výroční titul FIFA, a s FIFA 21 to není výjimkou. Zatímco FIFA 20 rozhodně nebyla bez chyb - jak z pohledu své hry, tak z hlediska rostoucí kontroly návykové „hazardní“ mechaniky Ultimate Team - fanoušci jsou vždy optimističtí a nadšení pro další hru.

FIFA 21 byla poprvé představena během červnové online konference EA Play, ačkoli trailer (který sdílela s kolegou EA Sports Madden NFL 21) nechal fanoušky podrážděné nedostatkem šťavnatých informací. Nicméně, to ohýbalo grafické svaly příští generace konzolí s několika nápadnými vizuálními prvky.
Zatímco počáteční trailer PS hry FIFA 21 zanechal mnoho přání, nic nemůže zastavit hype vlak kolem hry. Abychom vám pomohli připravit se na další pokračování, zde je vše, co o hře zatím víme, včetně data vydání FIFA 21, platforem, na kterých bude, a jaké funkce můžete očekávat, že se vám letos dostane do rukou.

Datum vydání hry na PlayStation

Datum vydání FIFA 21 je 9. října 2020. To je o něco později než obvykle u FIFA (která se tradičně dostává na pulty na konci září), ale vývoj byl kvůli pandemii koronavirů mírně posunut zpět.

Někteří však budou moci hrát FIFA 21 dříve. Ti, kteří si předobjednají Champions nebo Ultimate Edition FIFA 21, které můžete udělat hned teď, získají přístup ke hře o tři dny dříve 6. října. Hráči EA Access a Origin Access získají přístup ke hře 1. října jako součástí prvních testů Play.

Stojí za zmínku, že datum vydání z 9. října je určeno pouze pro konzoly současné generace (PS4 a Xbox One) a PC. Datum vydání hry pro PS5, Xbox Series X a Stadia ještě nebylo potvrzeno, ale očekávejte, že FIFA 21 na těchto platformách poklesne koncem roku 2020.

PlayStation FIFA 21

 

UPGRADY FIFA 21 PRO PS5 A XBOX SERIES X.

FIFA 21 vyjde na konzolích nové generace PS5 a Xbox Series X, ale pravděpodobně se to bude shodovat se spuštěním konzoly koncem roku 2020.

FIFA 21 však bude vybavena Dual Entitlement, což znamená, že vaše současná genová verze hry a váš pokrok v některých režimech mohou být zdarma přeneseny na další genovou konzolu. Toto schéma poběží až do vydání hry FIFA 22 v příštím roce.
„Veškerý pokrok, který dosáhnete, nebo obsah, který získáte v rámci týmu FIFA 21 Ultimate Team (včetně hráčů, předmětů, mincí, bodů FIFA, záznamu zápasu a umístění v žebříčku), jakož i veškerý postup ve hře VOLTA FOOTBALL se přenese z PlayStation 4 na PlayStation 5 a zpět, nebo Xbox One na Xbox Series X a zpět, “ uvádí blog EA.

„Pokrok ve všech ostatních režimech, včetně online sezón, kooperativních sezón, kariérního režimu, klubů Pro atd., Bude specifický pro konzoli, na které hrajete, a nebude se přenášet mezi konzolami.“

Další upozornění na Dual Entitlement obklopuje fyzické kopie hry. FIFA 21 bude pouze digitální na PS5 a Xbox Series X, ale hráči s fyzickým diskem na PS4 a Xbox One budou moci tento disk vložit do konzoly příští generace, aby uplatnili digitální stahování. Pokud si však zakoupíte konzolu nové generace bez zásuvky na disk, nebudete to moci udělat.

Stručně řečeno, pokud kupujete konzolu bez přihrádky na disk, kupte si svou aktuální genovou verzi hry FIFA 21 digitálně, abyste získali svůj Dual Entitlement.

CROSS-PLAY fotbalové hry

Ačkoli EA Sports tvrdí, že je „dlouhodobým cílem“ přidat tuto funkci do hry, bylo potvrzeno, že FIFA 21 nebude mít cross-play ; ani napříč rodinami konzol. To znamená, že hráči na PS4 a PS5 si nebudou moci navzájem hrát.

Cross-progression will be a part of FIFA 21 though, since Dual Entitlement (PS4 to PS5 / Xbox One to Xbox Series X) will ship some of your progress between consoles.

FIFA 21 byla poprvé odhalena EA Sports v tomto společném přívěsu s Madden NFL 21. Trailer, který můžete sledovat níže, je pouze vizuální a nenabízí žádné informace o aspektech, jako jsou nové režimy nebo mechanika, a neukazuje žádnou hru .

PlayStation hra FIFA 21

V letošním roce přichází na FIFA 21 řada nových mechanismů a funkcí. Zvýrazněny jsou tři výjimečné mechaniky: Agilní driblování, Poziční osobnost a Kreativní běhy.

Poziční osobnost vypadá, že vyžehlí některé z pochybných pozic ve hře FIFA 20. Tento mechanik by měl zajistit, aby hráči světové třídy byli přesně tam, kde je chcete mít, s útočníky, kteří drží běhy a obránci na správném místě, aby zachytili přihrávky. Kreativní běhy dají hráčům „nové možnosti, jak ovlivnit pohyb vašeho týmu mimo míč, což způsobí převrat v útočné hře.“

EA Sports také tvrdí, že převzala mnoho zpětné vazby hráčů z FIFA 20 a vylepšila oblasti, jako jsou „plynulejší střetnutí“ mezi hráči při boji o míč, manuální míření a vyváženější blokování ze strany obránců, což znamená, že hra FIFA 21 by měla být letos lepší.

V tomto extrémně dlouhém článku s aktualizací pro vývojáře došlo také ke spoustě dalších malých změn a nových funkcí v hraní FIFA 21 . Abychom vás zachránili před sloganem toho, že si to celé přečtete, prošli jsme si a vybrali některé klíčové změny ve hře FIFA 21, které nebyly uvedeny v příspěvku výše.

Fotbalové ikony

FIFA 21 slibuje další masivní sestavu ikon pro hráče Ultimate Team. Celkový počet ikon nyní dosáhl hranice 100, s jedenácti novými přírůstky pro FIFA 21 Ultimate Team.

Celý seznam nových ikon FUT 21 najdete zde, ale výjimečné názvy zahrnují Nemanja Vidic, Ferenc Puskas, Eric Cantona a Xavi. Pěkný.
UKÁZKA FIFA 21

Při přípravě každé nové hry FIFA je demo jedním z těch milníků okamžiků vzrušení, protože fanoušci po celém světě dostanou první chuť hry ovládající hrst špičkových fotbalových týmů planety.

EA Sports však nedávno odhalila, že pro FIFA 21 nebude žádná upoutávka, aby se vývojový tým mohl soustředit na „poskytování nejlepší plné herní zkušenosti“.

Hra na PlayStation FIFA 21

 

PŘEDOBJEDNÁVKA FIFA 21

FIFA 21 si můžete předobjednat právě teď pro PS4, Xbox One a PC (přes Origin nebo Steam). Pokud si předobjednáte Champions nebo Ultimate Edition, budete moci hrát FIFA 21 o tři dny dříve než kdokoli jiný 6. října.

BONUSY ZA PŘEDOBJEDNÁVKY FIFA 21

Navzdory tomu, že o hře FIFA 21 nic nevíte, EA se vás již snaží nalákat ke koupi hry prostřednictvím několika předobjednávkových bonusů. Za předobjednání každé edice hry získáte toto:

STANDARDNÍ EDICE FIFA 21

 • Až 3 vzácné zlaté balíčky, 1 týdně po dobu 3 týdnů
 • Kryt Star Loan Item, na 5 zápasů FUT
 • Výběr hráče FUT Ambassador - Vyberte 1 ze 3 hráčských předmětů pro 3 zápasy FUT.
 • Speciální edice FUT a předměty ze stadionu
 • VYDÁNÍ ŠAMPIONŮ
 • 3 dny předčasného přístupu
 • Až 12 vzácných zlatých balíčků, 1 týdně po dobu 12 týdnů
 • Kryt Star Loan Item, na 5 zápasů FUT
 • Kariérní režim Homegrown Talent - vyhlídka na místní mládež s potenciálem světové úrovně.
 • Výběr hráče FUT Ambassador - Vyberte 1 ze 3 hráčských předmětů pro 3 zápasy FUT.
 • Speciální edice FUT a předměty ze stadionu

Koupit můžete ZDE

ULTIMATE EDITION

 • Časově omezený bonus - neobchodovatelná položka FUT 21 Ones to Watch.
 • 3 dny předčasného přístupu
 • Až 24 vzácných zlatých balíčků, 2 za týden po dobu 12 týdnů
 • Kryt Star Loan Item, na 5 zápasů FUT
 • Kariérní režim Homegrown Talent - vyhlídka na místní mládež s potenciálem světové úrovně.
 • Výběr hráče FUT Ambassador - Vyberte 1 ze 3 hráčských předmětů pro 3 zápasy FUT.
 • Speciální edice FUT a předměty ze stadionu

Koupit můžete ZDE

KRYT

FIFA 21 má pouze jednu krycí hvězdu pro všechny tři edice hry a to je Kylian Mbappe z PSG. Není to překvapivé, protože Francouz představoval většinu záběrů souvisejících s FIFA v odhalené upoutávce EA Play. Kryty FIFA 21 také používají velmi odlišný designový přístup, odklon od zjednodušujících záběrů hlavy nebo akčních záběrů, kterými je franšíza známá. Verze Standard i Champions Edition obsahují sestřih různých snímků Mbappeho, zatímco edice Ultimate Edition si pro svou extrémně zjednodušující obálku přitáhla hodně hůlky. Je to jen obrázek Mbappe v běžném oblečení. Chůze. A to je ono. Je to přinejmenším zajímavá volba designu.

Takže tady to máte, to je vše, co zatím na FIFA 21 máme. Doufáme, že nejsme jediní, kdo již sestavuje fotbalové týmy.
Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *