Virtuální realita – Sony PlayStation VR

Virtuální realita pro PlayStation

Balíček PlayStation VR Mega Pack

Je rok 2020 kdybychom se kohokoli zeptali před 30ti lety zdali bude virtuální realita realitou bezesporu by řekl že ano. Virtuální realita pro PlayStation je technologie snímání hráče, dokonalý obraz a systém 3D Audio reprodukující zvuk ze všech směrů. To vše vám přináší souprava na hlavu pro PS neboli PlayStation VR. Stanete se součástí her a díky 360 stupňovému obrazu budete mít herní situace plně ve svých rukou, smyslech a hlavě. Extrémně přesný bezdrátový ovladač pro konzoli PS DualShock 4 vám pomůže v přesném ovládání vašich virtuálních počítačových her.

O nevázanému pohybu ve vaší virtuální hře na konzoli se postará ovladač PlayStation Move. Stanete se tak plně součástí herního světa. Pomocí vestavěného mikrofonu do virtuálních brýlí pro PS můžete se svými spoluhráči komunikovat a strategicky plánovat průběh hry. Objevte virtuální svět PS. Příslušenství sady PlayStation VR Mega Pack je plně kompatibilní se všemi verzemi konzole PS4. Zapojte se do virtuální reality herního světa PlayStationu.

Pokud jste dosud nezažili vzrušení, které přichází s PlayStation VR, má letošní nový balíček PS VR Mega Pack vše, co vlastník PS4 potřebuje, aby mohl začít s dobrodružstvím ve virtuální realitě.

Nový balíček obsahuje:

  • náhlavní soupravu PS VR
  • PS kameru
  • a poukázky * na pět úžasných a populárních her VR, které nabízejí různé světy k prozkoumání a zážitky, které je třeba zažít.

K pěti hrám 2019 PlayStation VR Mega Pack patří:

Záchranná mise ASTRO BOT: Astro Bot je kriticky uznávaná epická plošinovka pro PS, byla vyvinuta výhradně pro PlayStation Virtální realitu, vás vezme na dobrodružství  ve vesmírem při běhu a skoku městskými panoramaty, svěžími džunglemi, tmavými jeskyněmi a zlatými písečnými plážemi ve 20 jedinečných úrovních.

Skyrim VR: Jako celovečerní hra s otevřeným světem pro VR z Bethesda Games Studios nabízí tento epický titul jedinečný smysl pro měřítko, hloubku a ponoření, když bojujete se starými draky při zkoumání drsných hor a další!

Resident Evil 7 Biohazard: Horor na přežití nikdy nebyl tak intenzivní. S touto pohlcující hrou pro první osobu, která vám umožní zažít high-stakes boj, hádanky, správu předmětů a realisticky napjaté prostředí k prozkoumání.

Everybody's Golf VR: Krok na hřišti jako nikdy předtím, když hrajete přes tři neuvěřitelná hřiště s tipy od svého vlastního caddyho, procvičte si svůj green nebo odpaliště na driving range, abyste zdokonalili svůj švih, a hlavně golf !

PlayStation VR Worlds: Připravte se na cestu pěti jedinečných zážitků z PS VR. Počínaje nosem po nos s velkým bílým žralokem, procházením rozpadajícími se vesmírnými hůlkami, tkáním protijedoucím provozem. Přežíváním futuristického sportu nebo účastí v odvážném Londýně gangsterský thriller.

VR Mega Pack virtuální realita pro PlayStation je k dispozici a můžete zakoupit v České republice.

Jakou hru PlayStation VR budete hrát nebo hrajete ? Dejte nám vědět v komentářích níže!

 Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *