Nejlepší hry na PlayStation za posledních 10 let

Nejlepší hry pro PlayStation od roku 2010

Nejlepší hry z tisíců publikovaných her na PlayStation a tisíců možností jsme od roku 2010 vybrali níže napsané hry. (Zdroj: blog.eu.playstation.com)

S blížícím se rokem 2010 jste byli požádáni firmou SONY PlayStation, abyste se mrkli na působivý seznam PlayStation her a vybrali tři, které jsou nejlepší hry na konzoli PS za posledních 10 let. Nyní, víme jak vše dopadlo a hlasy jsou spočítány, vítězové jsou známí,. Nastává čas podělit se o váš výběr pro hru desetiletí na PS.

Trefili jste se ? je mezi hrami i hra pro kterou jste hlasovali či ji považujete opravdu za nejlepší za posledních 10let ?
Vítěz platinové trofeje nejlepších her

 

The Last of Us

Když jsme začali hlasování, měli jsme pocit, že jsme Joela a Ellie viděli blízko vrcholu. Ukázalo se, že postavy, drama a příšerná akce v The Last of Us zanechaly hráči tak nezapomenutelný dojem, že získali více než 11% všech hlasů, aby se stali vítězem hlasování o hru na PlayStation desetiletí.

 

 


Vítěz zlaté trofeje

God of War

Legendární cesta společnosti Kratos ohromila svět a v roce 2018 přinesla domů nejrůznější ocenění. Dnes hrdě ohlašuje zlatou trofej na vrcholu hráčského seznamu neuvěřitelných her za 10let.

 

 


Vítěz stříbrné trofeje nejlepších her

Zaklínač 3: Wild Hunt

Hráči Playstationu hlasovali a rozhodli že nesmrtelný Zaklínač si zaslouží stříbrnou trofej. Stejně jako God of War získal Zaklínač: Wild Hunt ve svém roce vydání mnoho ocenění za počítačovou hru a zůstává populárním fantasy dobrodružstvím dodnes.

 

 

Vítěz bronzové trofeje za nejlepší hru na Playstation za 10 let

GTA 5

S obrovským otevřeným světem GTA 5, standout postavami a neustále aktualizovaným online hracím zážitkem není divu, že GTA V bere bronzovou trofej a zakončí vaše nejlepší volby her za posledních 10 let neboli nejlepší Playstation hry dekády.


PS nejlepší hry dekády: Úplný seznam

 1. The Last of Us
 2. God of War
 3. The Witcher 3: Wild Hunt
 4. Grand Theft Auto V
 5. Red Dead Redemption 2
 6. The Elder Scrolls V: Skyrim
 7. Horizon Zero Dawn
 8. Bloodborne
 9. Uncharted 4: A Thief’s End
 10. Marvel’s Spider-Man
 11. Persona 5
 12. Dark Souls
 13. Call of Duty: Black Ops II
 14. NieR: Automata
 15. Death Stranding
 16. Red Dead Redemption
 17. Mass Effect 2
 18. Fortnite
 19. Batman: Arkham City
 20. Resident Evil 2Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *