Call of Duty®: Warzone – Kde najdete bunkry ve Warzone

Call Of Duty: Warzone mapa bunkrů

Warzone, kde najdete všechny bunkry a jak je otevřít

Bunkry Warzone se konečně otevřely a je tu spousta kořisti, které můžete ukradnout naklonit tak PlayStation hru blíže k výhře. Hledáte umístění bunkrů Warzone, které se právě otevřely? Od chvíle, kdy Infinity Ward's battle royale PlayStation (a PC samozřejmě) byla hra poprvé spuštěna, skryté části hry zůstaly záhadně schované. Nyní se Verdanská tajemství začínají rozpadat a dveře bunkru jsou nyní připraveny k otevření neohroženými nejen PS hráči. V tomto článku vám proto přinášíme informace: lokace bunkrů Warzone a jak je otevřít. Oficiální stránka hry pro PlayStation: Call Of Duty: Warzone

 

Nové lokace a kódy do bunkrů Warzone

Kde najdete všechny nové lokace a kódy do bukrů v Call of Duty Warzone. Každý kód bunkru Warzone: Všechna nová umístění a kombinace

Pravděpodobně tedy budete mít slušnou představu o tom, kde jsou nyní standardní bunkry, ale odhalovací puzzle hry Call of Duty: Black Ops: Cold War přidalo další dveře a klávesnice, které odměnily kořist a stopy za odhalení. Novinka pro Warzone Season 6, vražedný pás Foresight, který odhalí budoucí kruhy na mapě, lze také najít v bunkrech.

Červená přístupová karta

K otevření bunkrů 00, 04, 05, 06 a 09 potřebujete červenou přístupovou kartu. Kartu najdete všude ve Verdansku jako náhodný legendární pokles loot boxů a je velmi vzácný. Pokud zabijete hráče, který má tuto kartu na sobě, můžete si ji také vyzvednout.

Pokud máte to štěstí, že najdete červenou kartu, jděte do jednoho z výše uvedených bunkrů a komunikujte s klávesnicí vedle dveří bunkru. Jakmile se dostanete do bunkru, budete odměněni nějakou skvělou kořistí v podobě legendárních boxů na kořist, killstreaků a dalších.

Zde jsou kódy k ostatním bunkrům WARZONE (které jsou na rozdíl od stadionu všechny opravené):
 • 01: 97264138
 • 02: 87624851
 • 10: 60274513
 • H 1: 27495810
 • H 2: 72948531
 • R : 49285163
Mapa bunkrů Warzone

 

Protože se v King's Canyon objevily trezory Apex Legends a truhlice se vynořily nedlouho poté, nyní se do akce dostává Call of Duty: Warzone. Pokud však chcete získat rare lootboxy které jsou uvnitř bunkru, musíte nejprve najít červenou přístupovou kartu Warzone.
Poté, co přístupovou kartu do bunkrů COD Warzone máte musíte najít jejich umístění pomocí různých ukazatelů, rébusů a orientačnímy body. Takže, abychom vám ušetřili čas objevováním lokací, který je v každé hře Warzone důležitý. Magazín PlayStation-5 vám přináší užitečný rozpis všech 12 míst Warzone bunkrů a způsob, jak otevřít ty jejich zatracené dveře.

Legendární truhly Warzone

Jak otevřít bunkry Warzone

Nejprve potřebujete červenou přístupovou kartu , která je k dispozici pouze v legendárních bednách. Jsou však tak vzácné, že ani v těchto legendárních bednách není zaručeno, že kartu k bukru v nich objevíte. Takže při otevírání legendárních beden si držte prsty pevně zkřížené.

Warzone bunkr u vězení
Dále musíte najít bunkr k barvě vaší karty, rozdělení mapy Warzone podle barvy karty naleznete níže v obrázku. Vchod musí svítit zeleně jestli ne jděte k dalšímu atd... To je čas, ve kterém budete muset být inteligentní: Tyto oblasti se stanou horkými zónami pro hráče s klíčovými kartami a záludnými lukery přetrvávajícími ve stínu, doufajícími, že vám ji vyfouknou. Bunkr Warzone severovýchodně od vězení (na obrázku výše) je docela dobře známý, takže pokud to kruh dovolí, zvažte cestu k alternativní pokladnici.

Poté vyhledejte klávesnici vpravo od dveří. Při interakci s tím se odemknou vodorovné žluté pruhy a dveře se otevřou. Pokud to zvládnete tak daleko, šťastné rabování - zasloužíte si to !

Warzone - jaká barva karty k jakému bunkru

Všechna umístění bunkru Warzone

Nahoře můžete vidět mapu se všemi místy bunkru - některé jsou tak blízko sebe, že jsou označeny stejnou značkou. Některé jsou však docela skryty, takže zde jsou další popisy:

 • Na pobřeží jižně od Promenade West, sjeďte dolů z útesu, jako byste šli za hranici najděte cestu k tomuto pekelně skrytému místu.
 • Severně od motokárové dráhy a jihozápadně od Boneyardu.
 • Jeďte na sever podél silnice od předchozího bunkru.
 • Hned vedle bunkru 02, ale budete muset projít dveřmi.
 • Jihovýchodně od přehrady, na útesech nad velkým ruským znakem.
 • Na západní straně Crash Site.
 • Na dalekém východním okraji mapy mezi Quarry a Lumber, nad tunelem vlaku.
 • Na východ od televizní stanice, severovýchodně od stadionu.
 • Naproti bunkru 07, dolů po schodech dovnitř.
 • Severovýchodně od věznice, útes pod mostem. (obrázek)
 • Jižně od parku Tavorsk na jižním okraji Verdanska.
 • Severozápadně od vojenské základny.

To jsou místa, kde najdete všechny bunkry ve Warzone Call of Duty, ale tajemství ve hře tím nemusí skončit. Po spuštění hry by mohly být telefony a počítače také propojeny s mapou. Nyní, když se bunkry otevřely pro pár odhodlaných, jistě přijdou další tajemství brzy také k životu.

Máte rádi a zajímá vás herní serie CALL OF DUTY máme pro vás přehled vydaných her pro PlayStation a srovnání jejich cen. zde

 

Jak otevřít bunkr 11 ve Warzone

Ideální návod jak otevřít easter egg bunkr 11 v Call Of Duty Warzone je toto youtube video, viz níže pod videem je pak ještě mapa s čísly telefonů pro lepší přehled. Obecně a stručně pakliže máte červenou kartu je potřeba najít telefon (na mapě modré tečky) Ten vám řekne čísla (pozor rusky) a posleze najít telefony podle čísel a pořadí, po té můžete postupovat k bunkru 11 a je vám zpřítupněn a věřte že to za to stojí spousty lootu a hlavně ATOMOVKA ! 😉 (snad se youtuber nezlobí že jsme použili jeho video, v případě že ano na žádost video odstraníme)

 


MÁTE ZÁJEM PUBLIKOVAT SVÉ YOUTUBE VIDEA V NAŠEM PLAYSTATION MAGAZÍNU ? NAPIŠTE NA INFO@PLAYSTATION.CZ

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *