Listopad 2021 hry zdarma PlayStation 5

PlayStation hry zdarma Listopad 2021

V listopadu tituly zdarma pro PS VR

The Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition a Until You Fall

V roce 2021 v listopadu vychází prop držitele PlayStation Plus ZDARMA šest herních titulů, které si můžete přidat do své herní PS knihovny a to od úterý 2. listopadu. Zúčastněte se velkolepého turnaje ve vybíjené ve hře Knockout City, zahrajte si detektivy a odhalte podvodníky ve hře First Class Trouble, pak vládněte zbraněmi a bojujte s monstry ve fantasy světě Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning.

A na oslavu 5. výročí PS VR bude řada PlayStation Plus tento měsíc obsahovat tři bonusové tituly PS VR. Přežijte hrůzy na palubě procedurálně generované vesmírné lodi ve hře The Persistence, vypořádejte se se zombiemi ve hře The Walking Dead: Saints & Sinners a předveďte své dovednosti s mečem v roguelike Before The Fall.

Knockout City - hra pro PS5 a PS4

Spojte se a porazte to s konkurenčními posádkami ve velkém stylu a vyrovnejte skóre pomocí epických vybíjených bitev online*. Připravte se na neskutečnou zábavu a intenzivní soutěžení ve zcela novém pojetí týmových her pro více hráčů. Přizpůsobte si svou postavu a utvořte s přáteli posádku, která zahájí převzetí Knockout City. Knokautujte protivníky trikovými střelami a koordinovanou týmovou prací při uhýbání a chytání míčů létajících po mapě. Žádný míč? Žádný problém! Můžete se doslova sbalit, stočit se do rukou spoluhráče a stát se ultimátní zbraní.

First Class Trouble

First Class Trouble je společenská hra, ve které hraje šest lidí společně online PlayStation na palubě luxusního vesmírného křižníku. Na začátku každé PS hry budou náhodně vybráni čtyři hráči, kteří se stanou obyvateli, kteří se budou kooperativně snažit vypnout falešnou AI v srdci lodi. Další dva hráči budou personoidi, kteří budou lhát, podvádět a dělat vše, co je potřeba, aby je zastavili! Týmová práce je klíčem k přežití, ale komu můžete věřit?

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning | PS4

Od autorů bestsellerů RA Salvatora, tvůrce Spawn Todda McFarlanea a hlavního designéra Elder Scrolls IV: Oblivion Kena Rolstona přichází Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning. Remasterované s ohromujícím vizuálem a vytříbenou hratelností Re-Reckoning přináší intenzivní, přizpůsobitelné RPG boje na konzole PlayStation v rozlehlém herním světě. Odhalte tajemství Amaluru, od pulzujícího města Rathir přes rozlehlou oblast Dalentarth až po ponuré sklepení jeskyní Brigand Hall Caverns. Zachraňte svět zmítaný krutou válkou a ovládněte klíče k nesmrtelnosti jako vůbec první válečník, který byl vzkříšen ze sevření smrti.

The Persistence | PlayStation VR

The Persistence vás vyzývá, abyste přežili na palubě hvězdné lodi s kolonií hlubokého vesmíru odsouzené k zániku v roce 2521. Uvízlá, nefunkční a chycená v neúprosném tahu černé díry, „The Persistence“ je zaplavena posádkou zmutovanou do děsivých a vražedných aberací. Je na vás, klonu bezpečnostního důstojníka Zimri Edera, abyste se dostali hlouběji do palub The Persistence, abyste opravili systémy a zabránili roztržení lodi. V této PS hře Sbírejte zdroje, vylepšujte schopnosti a vyrobte si arzenál zbraní v tomto brutálním sci-fi hororu rogue-lite.

The Walking Dead: Saints & Sinners – PS VR

Postavte se tváří v tvář všem hrůzám, které mohou živí i mrtví nabídnout v tomto novém virtuální realitě pro PlayStation dobrodružství ve vesmíru The Walking Dead. Putujte ruinami New Orleans zamořeného chodci a bojujte, plížíte se, uklízíte a přežíváte každý den odhalování záhady celého města v ikonických čtvrtích. Setkejte se se zoufalými frakcemi a osamělými přeživšími, kteří by mohli být přáteli nebo nepřáteli. Ať už pomáháte druhým, nebo si násilím berete, co chcete, každá vaše volba má důsledky. Jakým přeživším budete pro lidi z NOLA?

Until You Fall | PS VR

V této fyzicky aktivní hře s mečem pro PS VR se střetává fantazie a synthwave. Staňte se silnějšími, když budete bojovat úžasným neonovým prostředím a ničíte magická monstra v tomto hack-and-slash roguelite. Pohybujte pažemi a tělem na soundtrack synthwave, když útočíte, blokujete, sesíláte kouzla a uhýbáte hlouběji do srdce neonového fantasy světa plného příšer nasycených magií. Vybavte se řadou zbraní, které mění hratelnost, zatímco budete pokračovat v nabírání síly a ničení příšer, které číhají v tomto mystifikujícím světě.

Knockout City, First Class Trouble, Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning bude možné přidat do vaší herní knihovny do pondělí 6. prosince. The Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition a Until You Fall jsou k dispozici do pondělí , 3. ledna.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *