Nové hry na PlayStation 5

Hry na PlayStation 5

Nadcházejicí hry na PlayStation 5

PlayStation 5 dorazil a s ním úžasná série herních launch titulů. Poskakovat sem a tam mezi hrami jako Demon's Souls, Marvel's Spider-Man: Miles Morales a samozřejmě nádhernými indie herními tituly jako The Pathless a Bugsnax, už uplně nestačí. Je dobře že jsou na cestě další skvělé hry na tuto konzoli nové generace PlayStation 5 a budeme si je moci zahrát na našich PS5, tedy když budeme mít čas.

Brzy na PlayStation přichází další skvělé nezávislé hry, z nichž jsme nadšení - dovolte nám, abychom několik z nich představili.

Kena: Bridge of Spirits

Průzkum, akční boj, krásný svět k prozkoumání - Kena má všechnoco dobrá PlayStation 5 hra má mít. Ale pokud jste jako my, je to Rot, který vás chytí za srdce. Sbírejte tyto rozkošné, malé duchy a pomohou vám manipulovat s prostředím a sbírat poškozené duchy, když odkrýváte tajemství lesa. Kena, která ovládá hráče Spirit Guide, má hůl, která kouzelně funguje jako luk - a díky haptickým a adaptivním spouštěčům ovladače DualSense je to fantastické. Když opotřebujete nepřátele, Rot se k vám přidá, zdokonalí vaše schopnosti a pomůže vám vrátit život do vaší vesnice.Nour: Play With Your Food

Mezi nové hry na PlayStation patří také Nour: Play With Your Food. Jaké je tvé oblíbené jídlo? V Nour si můžete konečně dopřát hraní s vašimi palačinkami, boby, rameny a dalšími. Jděte do toho - udělejte obrovský nepořádek a nebojte se čištění.
Vývojář Terrifying Jellyfish chtěl tento jasný, interaktivní experiment hry přimět hráče k hladu ... a funguje to na mě! Tento otevřený zážitek ve hře na PlayStation 5 vám umožní prozkoumat estetiku jídla, zatímco náladu nastaví reaktivní soundtrack.

Five Nights at Freddy's: Security Breach

Nikdo vás nebude soudit, že hrajete tuto PlayStation hru s rozsvícenými světly. Pokud jste hráli některou z dalších pěti nocí ve hrách Freddyho, je vám dobře známo plíživé napětí, které se buduje, když prozkoumáváte pizzerii plnou hraček, jízd a děsivých animatronických tvorů. Díky technologii sledování paprsků svítí Security Breach a přitahuje vás stále dále do této restaurace monstrózních robotů, kteří na vás vyskočí ze stínu. Tak se nebojte a zařaďte tuto hru mezi své nové hry na PlayStation.Oddworld: Soulstorm

Oddworld: Abe's Odyssey byla spuštěna na PlayStation v roce 1997 s průkopnickým špičkovým předrenderovaným CG a byla průkopníkem ve směšování dospělého příběhu s komedií ve videohrách. Mechanik „game speak“ se základem 2D akční plošinovky představil inovativní způsob nenásilné komunikace s postavami AI.

Soulstorm pokračuje v ságě jako 2. kapitola Oddworld Quintology. Jeho design na úrovni „2,9 D“ umožňuje hráčům PS 5 lineárně prozkoumat nádherné, expanzivní 3D světy pro vyzkoušenou a skutečnou 2D akční hru. Díky až 1300 zachránitelným následovníkům - z nichž více než 20 může sledovat Abe najednou - a poutavému řemeslnému systému můžete k hlavolamům přistupovat svými vlastními způsoby

Temtem

Tato MMO shromažďující stvoření byla spuštěna v Early Access na PS5 tento měsíc! Prozkoumávejte ostrovy při hledání a sbírání Temtems, trénujte je, jak porazit zlý klan Belsoto, a udělejte to všechno, když budete procházet světem nabitým dalšími hráči. Spojte se společně za dobrodružstvím nebo bojujte navzájem a staňte se nejlepším krotitelem Temtem. Toto živé herní PlayStation dobrodružství také poskytuje spoustu způsobů, jak přizpůsobit svou postavu, když odemknete novou kosmetiku a necháte tak vyniknout osobnost vašeho krotitele. Jsem nadšený, že skočím a stanu se nejlepším krotitelem Temtem, a nemůžu se dočkat, až uvidím, co se ukáže na cestě při úplném vydání této konzolové hry.Disco Elysium

Disco Elysium je oceněné RPG s morálně sporným protagonistou, tajemným světem a bizarně zajímavým systémem postupu. Byl jsem nadšený, když byl tento měsíc oznámen The Final Cut pro PlayStation na The Game Awards! Při řešení záhadné vraždy jako amnezického detektiva vyžaduje rozvoj dovedností vaší postavy v tomto RPG podivný obrat, protože stejné dovednosti se pokusí ovlivnit detektiva interním dialogem. Je to temná, poutavá cesta a nemůžeme se dočkat, až si v březnu zahrajete s plným hlasovým ovládáním a dalšími vylepšeními.

Tak které hry si pořídíte ? Dejte nám vědět do komentářů.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *