PlayStation Plus hry zdarma Leden 2021

PlayStation Plus hry zdarma Leden 2020

Leden - hry zdarma PlayStation PLUS

V měsíci Leden ve hrách zdarma se vydáte na vrchol potravinového řetězce ve hře MANEATER, zažehnete mayskou apokalypsu společně s TOMB RAIDER a prozkoumáte nové země ve hře GREED FALL vše zdarma ve vašem PlayStation Plus na tento první mesíc v novém roce 2021.

PlayStation Plus začíná rokem 2021 s ofinou her zdarma pro PlayStation. Členové PlayStation Plus obdrží v úterý 5. ledna dva tituly pro PS4 - akční dobrodružství Shadow of the Tomb Raider a akční RPG Greedfall. Ve stejný den si mohou majitelé PlayStation 5 s členstvím PlayStation Plus zahrát děsivého dravce na vrcholu potravinového řetězce v otevřeném světě (moře?) RPG Maneater.

Podívejme se blíže na Lednové hry zdarma pro konzole PlayStation.

Maneater * (verze PS5)

Zažijte nejvyšší mocnou fantazii jako největší predátor moří - děsivý žralok! Hra pro PlayStation 5 (ale samozřejmě i pro PS 4 jen ne zdarma) Maneater je akční RPG pro jednoho hráče v otevřeném světě (ShaRkPG), kde jste žralok. Počínaje malým štěňátkem žraloků máte za úkol přežít drsný svět a zároveň se projít ekosystémem. Za tímto účelem prozkoumáte velký a rozmanitý otevřený svět této PS hry, kde narážíte na různé nepřátele - lidské i divoké. Najděte ty správné zdroje a můžete růst a vyvíjet se daleko nad rámec toho, co zamýšlela příroda, což hráči umožňuje přizpůsobit žraloka jejich hernímu stylu. Jíst. Prozkoumat. Rozvíjet se.

Shadow of the Tomb Raider (hra pro PS4)

V této hře na PlayStation bojujte, prozkoumávejte, řemeslně a přežijte uprostřed hustých a nebezpečných džunglí Jižní Ameriky v dosud největším dobrodružství Lary Croftové herní sáze TOMB RIDER, když závodíte o záchranu světa před mayskou apokalypsou. Shromážděte zdroje a zvládněte nemilosrdný terén. Pro překonání početního počet nepřátel, musíte využít své okolí ve svůj prospěch. Udeřte ze stínů a pomocí bláta maskujte svou přítomnost ve hře na PS Tomb Rider. Pomocí pokročilých technik procházení se dostanete k dávno zapomenutým hrobkám a vyjednáváte smrtící hádanky. To vše ve vydání pro Leden hry zdarma pro PlayStation.

Greedfall (hra pro PS4)

V tomto ohromujícím akčním RPG pro PlayStation prozkoumáte nezmapované nové země, když se vydáte na vzdálený ostrov prosakující magií a naplněný bohatstvím, ztracenými tajemstvími a fantastickými tvory. V PlayStation hře Greedfall budete mít úplnou svobodu formovat své schopnosti, kouzla a dovednosti a rozhodovat se, zda splníte cíle v boji, diplomacii, podvodu nebo utajení. Vytvořte si osud tohoto nového světa, protože se spřátelíte nebo zradíte společníky a celé frakce. Greedfall videa také můžete shlédnout na kanálu našeho redaktora eRcomica má tam celkem 35 videí gameplay hry Greedfall a nebo také přečíst recenzi hry na našem PlayStation-5.cz magazínu

Všechny hry budou k dispozici od Úterý 5.Ledna.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *