Leden 2024 hry zdarma PlayStation +

Novinky v playstation + katalogu her

Seznam her dostupných pro členy PlayStation Plus v lednu.

Resident Evil 2, Tiny Tina’s Wonderlands, Hardspace: Shipbreaker a další tituly...

Nově přidané hry zdarma do katalogu her PlayStation Plus byly oznámeny na oficiálním blogu PlayStation po úvodní nabídce měsíčních her pro rok 2024. Mezi nimi najdeme hru Resident Evil 2, Tiny Tina's Wonderlands, Hardspace: Shipbreaker a Just Cause 3. Tyto a další tituly budou hratelné od 16. ledna 2024. Podívejme se podrobněji na každou hru.

Tiny Tina’s Wonderlands – Next-level edition - hra pro PS5 a PS4

Hra pro PlayStation - mix střelby, kouzel a mečů v chaotickém fantasy světě Tiny Tiny. Hráči mohou bojovat s nepřáteli pomocí silných zbraní a ničivých kouzel, prozkoumávat nebezpečné dungeonky a vytvářet si vlastního hrdinu s šesti jedinečnými stromy schopností. Hra umožňuje hrát samostatně nebo v multiplayeru s přáteli.

Resident Evil 2

Resident Evil 2 se vrací v kompletně přepracované verzi pro PS4 a PS5. Hráči na Playstation 5 mohou prožít individuální kampaně s postavami Leon Kennedy a Claire Redfield, prozkoumávat oblasti Raccoon City a čelit novým záhadám a příběhům.

Hardspace: Shipbreaker

Hardspace: Shipbreaker na PS5 nabízí sci-fi fyzikální simulaci, kde hráči s pomocí moderní technologie rozebírají vesmírné lodě a získávají cenné materiály. Hráči na konzolích Playstation mohou postupně vylepšovat své nástroje a vybavení pro náročnější kontrakty.

LEGO City Undercover

V LEGO City Undercover pro PS4 hráči převezmou roli policisty Chase McCaina, který se vydává na tajnou misi lovit zločince v otevřeném světě LEGO City. Hra zdarma k dostání v Playstation plus nabízí kooperativní hraní pro dva hráče, otevřený svět a spoustu zábavy pro hráče všech věkových kategorií.

Just Cause 3

Akční hra zdarma na Playstation, kde se hráči v roli Rica Rodrigueze vracejí na středomořský ostrov a mohou využívat širokou škálu výbušných zbraní a vozidel k vyvolání chaosu.

Session: Skate Sim na PS4 a PS5

Realistický skateboardový herní simulátor s inovativním ovládáním, který umožňuje hráčům vyjádřit se na skateboardu podle vlastních představ.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Shadow Tactics: Blades of the Shogun pro PS4 je hardcore taktická stealth hra zasazená do Japonska v období Edo. Hráči ovládají tým specialistů a infiltrují nepřátelské území pomocí různých taktik.

Vampire: The Masquerade - Swansong

Vampire: The Masquerade - Swansong pro PlayStation 4 a konzoly nové generace PS5 je narativní RPG, kde hráči ztvární tři upíry a rozhodují o osudu Bostonu svými volbami. Každý upír má své vlastní schopnosti a dovednosti, které lze vylepšovat.

Surviving the Aftermath

Surviving the Aftermath pro PS4 je postapokalyptická strategie, kde hráči budují kolonii a snaží se obnovit civilizaci v omezených zdrojích.

Rally Cross

Rally Cross pro PS4 a PS5 je závodní hra s 20 různými rally vozidly, kde hráči musí prokázat svou šikovnost v závodech po různých terénech.

Star Wars: Episode 1 The Phantom Menace

Použijte Sílu – a svůj důvtip – k překonání výzev na každém kroku v této adaptaci filmu, která původně vyšla na PS1. V nelineárním příběhu, který zahrnuje klíčové momenty z Epizody I a další vedlejší úkoly, cestujte do exotických míst Epizody I, bojujte s hordami nepřátel a vyřešte desítky náročných hádanek.

Legend of Mana

Seznámte se s barevnými postavami, postavte se hrůzostrašným příšerám a prozkoumejte rozsáhlý svět Fa’Diel v této akční RPG. Vydejte se na cestu za tajemným stromem Mana, který se vám zjevil ve snu, ale když dorazíte, zjišťujete, že mapa světa je úplně prázdná! Během svých dobrodružství získáte speciální artefakty; rozmístěte je kamkoli na mapě, abyste oživili města a kobky a posunuli příběh vpřed. Tato PS4 HD remaster verze původní hry pro PS1 přináší nové funkce, jako je možnost vypnout souboje s nepřáteli nebo přepínat mezi původním soundtrackem a novou upravenou verzí, spolu s nikdy nevydanou minihrou „Ring Ring Land“.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *