Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy vychází DNES !

PlayStation 4 - Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Ode dneška k dispozici na PS4!

Vytvořte si svou zbraň a následujte cestu Jedi. Zažijte slávu Star Wars v online hře pro více hráčů !

Vítej, Padawane ve Star Wars Jedi Academii. Zde se podrobíte výcviku na cestě jedájů, od použití Síly až po obranu světelným mečem. Dozvíte se o sobě více, než si dokážete představit, ale pamatujte si: cesta k temné straně je stále přítomná. Nechte vás světlo ve všech vašich rozhodnutích.

 

Star Wars

 
Prvním krokem na cestě k tomu, abyste se stali mistrem Jedi, je vytvoření vaší postavy. Přizpůsobte si svůj druh, vzhled a pohlaví před vstupem do Akademie, abyste se naučili sílu a nebezpečí Síly.

Žádný Jedi není úplný bez zbraně Jedi, kterou si vybral: světelný meč. Vytvořte si vlastní světelný meč od rukojeti po čepel a vyberte si z devíti pahorků a pěti barev šavlí. Jak postupujete, objevte sílu ovládat dva světelné meče nebo konečný dvoustranný světelný meč proslavený Darthem Maulem.

Online Star Wars hra pro PlayStation

Vaše bojová schopnost světelného meče samozřejmě není jedinou věcí, která se na vaší cestě vyvine, aby se stala skutečným Jedim. Jakmile se stanete více naladěnými na Sílu, budou uděleny nové síly a vaše stávající síly se budou moci zvyšovat. Zkušený Jedi může použít sílu k uzdravení, posílení jejich bojových schopností a využití klasického triku Jedi Mind.

Jakmile vstoupíte na Akademie, budete se učit od největších Jedi Masters v galaxii a zažít další kapitolu příběhu Kyle Katarn. Když čelíte konečné volbě, poznáte docela několik klasických postav a míst Star Wars: bojujte za dobro a svobodu na světelné straně nebo sledujte cestu síly a zla na temnou stranu.

PlayStation 4 - Star Wars

V PlayStation verzi hry Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy chtěl team vývojářů , aby hráči nové i staré verze zažili vzrušení z vítězství v online multiplayeru.  Proto ho přinesli zpět a vytvořilo pro PS s moderními ovládacími prvky. Ve hře Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy můžete hrát až s 16 hráči v šesti online režimech pro více hráčů. Přináší vám klasiku, kterou jste milovali na jiných platformách: Siege, Power Duel, Capture the Flag, Duel a Free For All (sólo i týmy).

Jednou z největších výzev, se kterou se tvůrci při návratu online multiplayerové hře setkali, bylo, jak zachovat původního ducha herních režimů a aktualizovat ovládací prvky pro moderní systémy PlayStation. Naštěstí je tým v Aspyr plný fanoušků Jedi Academy, kteří se věnovali obnovování pocitu, který si zahráli v roce 2003 na jiných systémech, které aktualizovaly pro roku 2020 a systém PS.

Svou konzoli PlayStation 4 můžete také přizpůsobit pomocí dvou bezplatných témat PS4 inspirovaných rytířem Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast a Jedi Knight: Jedi Academy. Můžete se zaregistrovat výhradně na aspyr.com/starwars a získat bezplatný klíč, který můžete uplatnit na PS4 prostřednictvím e-mailu.

Brzy náš také čeká Star Wars Episode I: Racer pro PS4.

Ať vás Síla provází, bez ohledu na to, jakou cestou se vydáte ve Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy!
Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *