PlayStation Plus listopadové hry zdarma

Hry zdarma na PlayStation

Hry zdarma na PlayStation Plus pro předplatitele

Členové PlayStation Plus, kteří vlastní konzole PlayStation 5, získají verzi Bugsnax pro PS5; všichni ostatní členové PS Plus dostanou v rámci listopadový her zdarma dostanou hry Middle-earth: Shadow of War a Hollow Knight: Voidheart Edition.

V tomto měsíci je pro členy PlayStation Plus mimořádný. S blížícím se spuštěním konzolí nové generace PS5 zveřejňujeme více informací o kolekci PlayStation Plus pro PlayStation 5, spolu s dalšími měsíčními hrami pro konzoli PlayStation 4.

V listopadu dostanou členové PlayStation Plus dvě akční adventury PS4 - Middle-earth: Shadow of War a Hollow Knight: Voidheart Edition - které budou ke stažení v úterý 3. listopadu. SONY PLAYSTATION PLUS je nadšené, že můžeme oznámit pro členy PlayStation Plus, kteří vlastní PlayStation Konzole 5 že obdrží Bugsnax (PS5) při spuštění PS5, počínaje 12. listopadem.


Také doporučujeme dole v článku víživné video  ze studia *Pařeniště* Jeho obsahem je PS Plus, Xbox Gold, vycházející herní novinky, slevy a hry zdarma.

Nyní k PS hrám…

Hra PlayStation Plus dostupná pro majitele PS5 12. listopadu

Bugsnax (verze PS5)

Úplně první hrou pro konzole PlayStation 5, která se připojí k PS Plus, je ultra-okouzlující hra s náladovým dobrodružství z pohledu první osoby Bugsnax od Young Horses! Zahrajte si investigativního novináře, který se vydal prozkoumat ostrov Snaktooth, domov legendárních tvorů s polovičním chrobákem, Bugsnaxem. Objevte, lovte a zajměte všech 100 tvorů a zároveň sledujte a znovu sjednoťte obyvatele ostrova.
Hry PlayStation Plus dostupné pro majitele PS4 / PS5 v listopadu

Middle-earth: Shadow of War (hra pro PS4)

Mezi událostmi Hobita a Pána prstenů vás Middle-Earth: Shadow of War znovu láká do ikonického světa čarodějů, skřetů a elfů J.R.R.Tolkiena. Vydejte se za nepřátelské linie a vytvořte si armádu, dobijte pevnosti a ovládněte Mordor zevnitř. Zažijte, jak systém Nemesis vytváří jedinečné osobní příběhy s každým nepřítelem a následovníkem, a postavte se plné síle Temného lorda Saurona a jeho Prstenů v tomto epickém novém příběhu Středozemě.
Hollow Knight: Voidheart Edition (hra zdarma pro PS4)

V napínavé 2D explorativní plošinovce Teamu Cherry sestupte do rozlehlého podzemního světa Hollownest, kde budete bojovat se zkaženými tvory a spřátelit se s bizarními chybami. Odemkněte nové dovednosti a přizpůsobte své výkonové sady tak, aby odpovídaly vašemu hernímu stylu, aby vám pomohly prozkoumat zkroucené jeskyně, starodávná města a smrtící odpady. Odhalte starodávnou historii království a vezměte si epické bossy, kteří se budou snažit vyřešit vaše bojové a plošinářské dovednosti, když se budete snažit vyřešit záhady zakopané v jeho srdci.
Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *